Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 117/2018, Piątek 27 kwietnia 2018 r., Zyty i Teofila
Opublikowano
Region, Rzeszów
Praca szuka człowieka. Dziś XV Podkarpackie Targi Pracy
Dziś, 3 marca, w godz. od 10 do 16 w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędzie się 5. edycja Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. – W zeszłym roku po naszych targach zatrudnienie znalazło ponad 300 osób – podkreśla Ewa Podgórska, kierownik Biura Karier WSIiZ.

Podczas tegorocznej edycji Podkarpackich Targów Pracy zaprezentuje się ponad 60 pracodawców. Będą to przedstawiciele firm m.in. z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, spedycyjnej, finansowej, motoryzacyjnej, hotelarskiej, gastronomicznej oraz agencje zatrudnienia. 

– Jest bardzo duże zróżnicowanie, jeżeli chodzi o oferty pracy, prezentowane przez firmy podczas targów. Każdy znajdzie coś dla siebie  – informuje Maryla Rarus, Biura Karier WSIiZ.

Biuro Karier WSIiZ, działające jako agencja zatrudnienia, pomaga pracodawcom w poszukiwaniu pracowników. Tylko w 2015 roku firmy z różnych branż za pośrednictwem Biura Karier WSIiZ zaoferowały ponad 3600 miejsc pracy. 

Partnerem strategicznym XV edycji Podkarpackich Targów Pracy jest firma Deloitte. Partnerem technologicznym jest firma G2A.com. Partnerami wspierającymi są firmy: Asseco Poland S.A., Nestle Polska S.A., Grupa Pracuj.pl, Lufthansa Sp. z o.o.  Wstęp na targi jest bezpłatny. 

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
limuzynowy 94.254.145.219 06.03.2016

propaganda

nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium