Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 341/2016, Wtorek 6 grudnia 2016 r., Mikołaja i Emiliana
Opublikowano
Przemyśl
Robert Majka chce przesłuchania Lecha Wałęsy
Sędzia Trybunału Stanu Robert Majka zwrócił się do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry o przejęcie bezpośredniego nadzoru nad sprawą Lecha Wałęsy o kryptonimie TW „Bolek”. Sugeruje również przesłuchanie byłego prezydenta przez prokuraturę.
fot. Paweł Bugira
Robert Majka był działaczem Solidarności Walczącej, w latach 2002 – 2006 był radnym miejskim. Obecnie jest członkiem Trybunału Stanu z rekomendacji marszałka seniora Kornela Morawieckiego (posła ruchu Kukiz’15).
„Uprzejmie proszę Pana Ministra o podjęcie działań, które mogą pomóc w rozwiązaniu sprawy związanej z aktami aparatu bezpieczeństwa PRL, które dotyczą byłej głowy państwa polskiego Lecha Wałęsy. W celu przerwania niepotrzebnych spekulacji, sporów i napięć (...)
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
18 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
g 88.156.129.131 29.02.2016

Kolejny bohater rodem z Przemyśla. Też tak jak Jarek, ogladał teleranek pod stołem u mamy?

user
Gienio 83.31.129.183 29.02.2016

Mąż stanu ;-)

user
xxx 178.43.116.53 29.02.2016

Panie wstydu oszczędź !

user
Piotr 31.183.205.128 29.02.2016

Tak jest i Danuśkę Bolkową Wałęsową dlaczego mówiła w tivi że boi się dziennikarzy i żyje się jej gorzej niż za komuny.  Kto do niej wtedy przychodził? Spokojni potulni Panowie z SB/UB z plikiem kuponów do totolotka?

user
Piotr 31.183.205.128 29.02.2016

Aha i co Bolek zrobił z 1mln$ z CIA, teczkami i mikrofilmami na swój temat? I Pan święty hoooj Wachowski co ma w domu w szafie?

user
d4 37.47.111.199 01.03.2016

Wstyd dla Przemyśla !

user
hasler 80.48.66.3 01.03.2016

Kolejna PISoBOLSZEWICKA miernota w akcji.


Po co przesłuchiwać ?  od razu na sybir towarzyszu.

user
M 31.183.202.151 01.03.2016

Dajcie Wałęsie spokój.

Jest bieda, bezrobocie dzieci głodne w szkołach - TO są problemy

Dzieci chore które potrzebują rehabilitacji -TO są problemy

Emerytów nie stać na leki cukrzyca, wysokie ciśnienie, zwyrodnienia stawów  itp.-TO są problemy i ludzkie tragedie.

Dzieci do szkoły codziennie po błocie bo niema kompetentnych ludzi i pieniędzy.

Trybunał konstytucyjny marnuje Państwowe (nasze) pieniądze

Nie zajmuje się problemami obywateli?


user
cyx 188.47.123.198 01.03.2016

a może  pan zacznie od swojego podwórka , wszechwładnego  PANA L. , który rozpier... Szpital Miejski i ustanowił się NACZELNYM LEKARZEM OBU SZPITALI . wyborcy podziękują wszystkim , którzy odebrali im chleb , albo skazali na poniewierkę...

user
rol 83.31.74.3 01.03.2016

Jaki to on uczonyteraz  po ukończeniu w 2015 tej wschodnioukraińskiej  szkoły  w Peremyślu.

user
wp 195.116.41.6 01.03.2016

Wreszcie jakiś rozsądny wniosek.Z agentami i Bolkami tylko w ten sposób.

user
hasler 80.48.66.3 20:19:54 01-03-2016

Traktując to POważnie w PISoBOLSZEWIA musiałąby przejść reaktywację :)

user
malaga 37.47.98.92 02.03.2016

Spalantowany Dzwon Bagienny !

user
kiko 89.39.108.11 02.03.2016

Zawsze uwazalem tego czlowieka za glupka i zdania nie zmienie.Niech opowie co robil w miejscu zamieszkania to bedzie ciekawe

user
niepelnosprawny.org 83.24.72.252 02.03.2016

przecież Pan Robert Majka był bardzo zaangażowany w Ruch Solidarności

user
arturro 77.255.233.18 02.03.2016

Kolejny niezłomny...

user
bugi 89.39.108.11 04.03.2016

 Nawet nie umie sie uklonicstarszym taki zadufany w sobie.Przeciez byl listonoszem i mial problemy z wykonywaniem prostego zawogu.Teraz to co innego.

user
Bestronny 83.31.126.214 08.03.2016

Aby się o kimś wypowiadać trzeba znać i mieć wiedzę na dany temat. Znam Pan Roberta Majkę, poznajcie tego człowieka, dopiero wówczas wyrazicie swoją opinię. Mało jest takich ludzi jak ten człowiek, który nie złamał się w trudnych czasach i nie poszedł na układy. Można sprawdzić. Polecam wywiady 

"WARTO ROZMAWIAĆ ..." ROBERT MAJKA kandydat na posła RP https://www.youtube.com/watch?v=u5gRlDiaRIo 

 

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę