Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 339/2016, Niedziela 4 grudnia 2016 r., Barbary i Piotra
Opublikowano
Przemyśl
Wypadek na skrzyżowaniu. Ranni matka i dziecko [ZDJĘCIA]
Policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pracuje na miejscu wypadku na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego i Ułańskiej w Przemyślu.
fot. zbiory własne
Renault clio wypadł z drogi i utkwił na działce.

Dzisiaj, 25 bm. w godzinach przedpołudniowych doszło tam do zderzenia renaulta laguny i renaulta clio. Drugi z pojazdów wypadł z drogi i utkwił na sąsiadującej z nią działce. Autem kierowała przemyślanka, która jechała z pasażerami w wieku 8 i 13 lat. Kobietę i starsze z dzieci pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala. Kierowca drugiego z samochodów wyszedł z opresji bez szwanku. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy w związku ze spowodowaniem zagrożenia w ruch drogowym.

Na miejscu pracuje policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza. Ruch odbywa się wahadłowo.

40 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Inna 83.24.27.74 25.02.2016
Najbardziej mnie śmieszą ludzie, którzy nic nie wiedzą i nic nie widzieli a mają najwięcej do powiedzenia. To, że młody kierowca to nie znaczy że cała wina jest po jego stronie
user
yayaya 83.19.253.3 18:51:14 25-02-2016

To żyj dalej w takiej świadomości ty wiesz ,osiołek zapier.....ł zabrać prawko i wyeliminować całkowicie z drogi , niech  Bogu dziękuje że dzieciom się nic poważnego nie stało ..... można pisać więcej kto tam próbował coś załatwić ....... ale szkoda słów

user
Wąski 94.254.243.250 25.02.2016
Zabrało prawko i dobrze pora nabrac oleju do glowy sportowiec wielki sie znalazl.
user
Tomi 83.24.27.74 25.02.2016

Nie jeden z was spier... By z miejsca wypadku, gorsi kierowcy jeżdżą, gorsze wypadki się dzieją każdy cwany żeby komuś dupe umyć.  Żebyście sami przeżyli takie coś na własnej skórze i wtedy się wypowiadali.  To wy dziękuję Bogu, że to was albo waszych bliskich nie spotkało. 

user
xD 83.24.27.74 25.02.2016

Może taki wypadek go czegoś nauczy, ale nie znaczy że trzeba go odrazu z błotem mieszać. 

user
Barszczu 94.254.145.106 25.02.2016

Widziałem nie raz tego tuningowca, zpier**lał jak poparzony tym szrotem. Naprawdę niech sie cieszy ze sie to tak skończyło a nie inaczej. Bardzo bym sie cieszył jakby mu zabrało dożywotnio prawojazdy. 

Kto jeździ więcej po mieście na pewno zna tego pajaca i jego kolegów, nie dość ze te szroty palą więcej oleju niż gazu to trują jadących za nimi... Zapie**lanie i popiskujące gumy to ich znak rozpoznawczy.


user
gosc 83.19.253.3 20:27:52 25-02-2016

Dokładnie tak   teraz pora na peugota  niebskiego szrota Debile


user
Gość 37.248.254.242 25.02.2016

I bardzo dobrze ze zabrali mu prawko bezpieczne drogi dla pieszych i  normalnych kierowców utrata i wysoki mandat może czegoś nauczy!!Bogu dziękować ze niewinnym dzieciom i kobiecie się nic nie stało! Wracajcie szybko do zdrowia ! 

user
oneLife 185.18.135.29 25.02.2016

zdarza się najlepszym !
nieodpowiednie miejsce w nieodpowiednim czasie.

user
rys 73.218.128.207 25.02.2016

moze troche kultury bo takiego chamstwa jak tu mozna przeczytac to niema nigdzie rys

user
Onet. pl 83.24.27.74 25.02.2016

Nikomu nic się nie stało to chyba to jest najważniejsze,a niektórzy mają tu za duże ryje!  Trochę kultury i wyrozumienia dla tego kierowcy.  

user
obywatel 83.31.31.219 00:39:49 26-02-2016

Wyrozumienia ? Prawie kogoś zabił, a jakby zabił Twoje dziecko, albo potrącił ? Też byłbyś wyrozumiały ?

Niech się nauczą jeździć gówniarze bo palenie gumy 15letnimi autami i robienie zdjęć V-maxów na obwodnicy się kiedyś marnie skończy...

user
OnLife 185.18.135.230 22:57:41 26-02-2016

Prawie kogoś zabił? Prawie robi wielką różnicę :)

user
a 94.40.44.230 26.02.2016

ludzie trochę kultury w komentarzach bo jesteście tacy śmieszni...

user
WAŻNE!!! 62.133.143.101 26.02.2016

Nie wiem czy tego nie widzicie, czy w zajadłości dyskusji nie chcecie widzieć, ale tutaj wyświetlają się wasze ID komputerów, telefonów, a tu takie wyrazy i groźby. W dzisiejszych czasach wszechobecnych inwigilacji, kontroli, podsłuchów, trzeba się dwa razy zastanowić, zanim coś się napisze.  LUDZIE takie informacji są o Was zbierane i przechowywane, a gdy komuś w razie czego powinie się w życiu nogą, automatycznie to wyciągają i wykorzystują. Naprawdę nie radziłbym nikomu tutaj się wypowiadać, szczególnie na temat "kto tu będzie próbował coś załatwiać", uwierzcie, interesuje się takimi rzeczami i wiem co mówię. Portale informacyjne zawierają tylko ręce, bo rzucą hasło, a ludzie piorąc tutaj prywatne brudy (nie oszukujmy się, to widać, że komentujący się znają) nabijają im poczytność. Większość z Was powinna znać historię jednego z takich portali informacyjnych, gdzie forum komentatorskie zostało zlikwidowane, po fali wyzwisk, oszczerstw, pomówień i gróźb. Pamiętajcie, że każdy może to przeciwko Wam wykorzystać. Twierdzicie, że kierowcom należy się sąd, ale jednocześnie sami robicie wiele, aby mieć z nim do czynienia. Pozostaje pytanie CZY WARTO???

user
Przyjaciel FASolka 31.175.201.104 26.02.2016
"Priv" tyle wypadkow i takim bezmozgiem byc oraz codzienne odwiedzanie policji i strzelanie z ucha,cwaniactwo i prostactwo haha przyjaciel z parafii:) Pozdrawiam Kolega z parafii. Ile juz sie rozwaliles tymi złomami? :D
user
stefek 31.174.147.242 26.02.2016

Rajdowcy z chińskim ksenonem i wydechami z rynny. W sumie rynna się przydaje żeby odprowadzać olej z zajebanego na śmierć silnika tych francuskich ochłapów..

user
wujek 178.43.95.34 27.02.2016

I prawidlowo a na miejscu tej kobiety wynajalbym zajebistego prawnika, ktory zjadlby tego gowniarza i pracowalby przez kilka lat na odszkodowanie....

user
:) 213.25.24.73 13:26:16 27-02-2016
Nie masz pojęcia co piszesz, kobieta odszkodowanie dostanie od ubezpieczyciela i nie ma PRAWA żądać od chłopaka żadnych pieniędzy, skoro Ktoś się nie zna to raczej nie powinien się wypowiadać na tego typu tematy.  Miłego dnia :) 
user
d jp nehrybka 94.254.145.163 27.02.2016

Wiadome ze wujcio pracuje w policji ale ten gowniarz to cwaniak i ciagle  rozwala sie tymi zlomami Do sadu gnojka.

user
:) 213.25.24.73 13:21:48 27-02-2016

Gnojarza przyjacielu poszukaj sobie w rodzinie, nie Ty pajacu będziesz go sądził więc z łaski swojej zamknij sobie ten nie wymarzony pyszczek bo za dużo masz do powiedzenia w sprawie o której nie masz zielonego pojęcia.  

user
dla zainteresowanych 188.146.136.186 27.02.2016

Jeśli obrażenia ciała poszkodowanych nie stanowią roztroju zdrowia na okres wyższy  niż siedem dni, takie zdarzenie nie jest traktowane jako wypadek tylko jako kolizja i stanowi zwykłe wykroczenie.  Żeby mogło zostać wypłacone odszkodowanie, przez kierowcę, kierowca musiałby zbiec z miejsca zdarzenia lub być pod wpływem alkoholu, w artykule nie ma takiej informacji, zatem coś takiego nie miało miejsca. Wszystkie przepisy są w odpowiednich kodeksach, wystarczy tylko poczytać i interesować się czymś więcej niż tylko komentowaniem na tego typu forach. Dodatkowo wymienianie tu pewnych osób z nazwiska czy sugerowanie na kumoterstwo i kolesiostwo z policją też podlegają paragrafów jako oszczerstwa i pomówienia.

user
;) 193.242.142.65 18:32:59 27-02-2016

Uczepili się jednego i drążą temat... ŻENADA! Nie macie co robić to idźcie do roboty, a taka sytuacja mogła zdarzyć się każdemu. 

A Ty "Przyjaciel FASolka" pamiętaj, że każdy jest kowalem własnego losu i wcinanie się w nie swoje sprawy, mi żadnej satysfakcji nie daje ale Tobie widocznie sprawia to przyjemność śmiejąc się z czyjegoś nieszczęścia. A po za tym na miano "przyjaciela" trzeba sobie zasłużyć... Dorośnij w końcu dzieciaku.

Pozdrawiam ;)

user
ANGELA 31.175.128.91 27.02.2016
Żenadą jest to ze burak całe zycie cwaniakuje i ciągle upada i jest upadkiem
user
Kolega 77.218.255.158 20:03:27 27-02-2016
Nic go życie nie nauczyło i nie nauczy. ..
user
nie używaj imienia cudzego nadaremno 188.146.5.118 20:37:02 27-02-2016

Cwaniakiem jest ten, który pisze z fałszywego IP i myśli, że go nie znajdą.

user
kamienicznik 78.131.239.62 27.02.2016

Jeszcze meter i moja willa  uległaby zniszczeniu. Cud ,że nie było mnie w środku , bo akurad wybrałem sie do Mopsu.

user
przemyski kierowca 77.218.255.158 27.02.2016
Szkoda kobiety i dziecka, takich bezmozgów którzy powodują wypadki powinno się wyeliminować ze społeczeństwa. .. nie pozdrawiam 
user
dd 85.219.206.122 28.02.2016

KUR*A. Ludzie ogarnijcie się. Założę się że nikt z was nie widział całego tego zajścia a macie wiele do powiedzenia. Dobrze że nikt poważnie nie ucierpiał i nie zginął i za to trzeba dziękować Bogu. A też nie jest powiedziane że cała wina leży po jego stronie. Pomyślał ktoś że ta kobieta skręcała bez kierunkowskazu to jest równie jej wina bo nikt nie jest Bogiem i nie wie co inni chca robić. Więc zastanówcie sie zanim coś napiszecie

user
dd 85.219.206.122 16:27:47 28-02-2016

może skręcała bez kierunkowskazu

user
Adam rucham i spadam 90.225.45.78 20:00:29 28-02-2016

Istnieje coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania :D

user
dd 85.219.206.122 18:52:13 29-02-2016

ok istnieje . Ale nie można winić tylko jego bo tak naprawdę nie wiadomo jak bylo.

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę