Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 147/2018, Niedziela 27 maja 2018 r., Jana i Juliusza
Opublikowano
Przemyśl
Zebrali dla Emilka ponad 3 tys. zł. Potrzeba znacznie więcej
14 lutego br. w Galerii Sanowa odbyła się kwesta na rzecz Emilka Koryczana, której główną organizatorką była Monika Ziemiańska, matka Wiktorii, cierpiącej na podobną chorobę co Emil. – Zebraliśmy dokładnie 3 tysiące 217 złotych 20 groszy. Pieniądze zostały już wpłacone na konto fundacji „Kawałek Nieba” – poinformowała pani Monika.
Emil Koryczan wciąż potrzebuje pomocy.

– Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serca i zrozumienie. Dzięki waszej pomocy mogliśmy wspólnymi siłami zrobić coś dobrego i choć trochę pomóc Emilkowi. Ogromne podziękowania należą się wolontariuszom, którzy wykazali się dużą odwagą i jeszcze większą cierpliwością, poświęcając swój wolny czas. Zgodzili się podjąć ten trud i kwestować  razem z nami. Byli to: Sabina Ziemiańska, Małgorzata Jawniak, Agnieszka Kuriańczyk, Edyta Rozpędowska-Malicka, Basia Furmańska oraz Monika Smyk – wyliczyła M. Ziemiańska.

Pani Monika za naszym pośrednictwem dziękuję szefostwu i pracownikom Galerii Sanowa za życzliwość oraz możliwość przeprowadzenia zbiórki, a także firmie Foto-Dalux i jej pracownikom, a w szczególności Marcinowi Figieli za bezinteresowną pomoc oraz wydrukowanie ulotek i plakatów. – Mamy nadzieję, że Emilek zdąży wyjechać na operację do Stanów, że jego serduszko wytrzyma i że znajdą się ludzie, którzy zechcą pomóc, bo tych „ziemskich aniołów” potrzebnych jest wielu. Doskonale rozumiem przez co przechodzą rodzice tego chłopca, dlatego też nie mogą być w tej walce sami i musimy im pomóc. Mimo tego, że pieniądze na koncie stale rosną, to kwota potrzebna na operację nadal jest astronomiczna, a Emilka stan się pogarsza – dodała pani Monika.

Jeżeli wśród naszych Czytelników jest jeszcze ktoś, kto chciałby pomóc Emilowi, może to zrobić, wpłacając pieniądze na subkonto w Fundacji „Kawałek Nieba” (nr konta: 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425 tytułem „3493 Emil darowizna”) lub bezpośrednio na stronie internetowej www.siepomaga.pl/emil.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium