Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 145/2018, Piątek 25 maja 2018 r., Urbana i Grzegorza
Opublikowano
Jarosław
Pijany wjechał busem do rowu
22-letni mieszkaniec Jarosławia odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu, spowodowanie kolizji i uszkodzenie ogrodzenia.
fot. archiwum
W piątek, po godz. 23, patrolując ulice Jarosławia, policjanci zauważyli na ul. Pełkińskiej busa, który wjechał w ogrodzenie posesji. Mercedes leżał przewrócony na lewą stronę. Osoby, które znajdowały się w pobliżu pojazdu nie byli w stanie jednoznacznie wskazać, kto kierował pojazdem.
- Policjanci sprawdzili stan trzeźwości całej trójki. 20-letnia mieszkanka Jarosławia miała ponad promil alkoholu w organizmie. 22-letni mieszkaniec Jarosławia miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Osoby te zostały zatrzymane do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Trzecia osoba, 18-latek z Jarosławia był trzeźwy i został przesłuchany – informuje jarosławska policja.
Z policyjnych ustaleń wynikało, że mercedesem kierował 22-latek. Mężczyzna usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec Jarosławia wsiadł za kierownicę, pomimo tego, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Odpowie też za spowodowanie kolizji i uszkodzenie ogrodzenia.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium