Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 146/2018, Sobota 26 maja 2018 r., Filipa i Pauliny
Opublikowano
Przemyśl
Mądra bajka na ferie. Zabierz dziecko do teatru
Zorganizowanie dzieciom wolnego od zajęć szkolnych czasu stanowi dla rodziców niemałe wyzwanie. Dlatego warto skorzystać z propozycji przemyskiego Teatru S.A.N., serwując najmłodszym inspirujące spotkanie z teatrem w ramach cyklu „Podwieczorek z teatrem”. Najbliższy spektakl już w środę!
fot. ze zbiorów Teatru S.A.N.
Aktorzy Teatru S.A.N. w ferie przypomną najmłodszym widzom bajkę Sowy i słowo na S.

24 lutego, o g. 17, w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego aktorzy Teatru S.A.N. zaproponują dzieciom bajkę o perypetiach mieszkańców kolorowego lasu, podczas której widzowie będą mogli bezpośrednio obcować z bohaterami przedstawienia. Motywem przewodnim spektaklu Sowy i słowo na S. będzie... poszukiwanie szczęścia, które trudno zdefiniować, bo dla każdego znaczy coś innego. Bajkę wyreżyserowała Aneta Mistelska, a reżyserem spektaklu jest Rafał Paśko, którzy wcielą się także w rolę aktorów. Oprócz nich na scenie zobaczymy miejscowych pasjonatów teatru. Bilety na przedstawienie można kupić w sklepie „Musicland” i na godzinę przed występem.

fot. archiwum Teatru S.A.N.
Bajkę o perypetiach mieszkańców lasu przemyska publiczność mogła obejrzeć na scenie PCKiN w połowie lutego. Ci, którzy przeoczyli występ, mogą zobaczyć spektakl w najbliższą środę.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium