Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 344/2016, Piątek 9 grudnia 2016 r., Wiesławy i Leokadii
Opublikowano
Przemyśl
Przemyscy przedstawiciele KOD-u na Rynku
Tym razem to nie była manifestacja. W niedzielne południe bez futer z norek, ale za to z piernikowymi serduszkami pojawili się na przemyskim Rynku przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji z Przemyśla.
fot. Jacek Szwic
W niedzielę przemyscy sympatycy KOD obdarowywali mieszkańców serduszkami.

– Różnie, nie zawsze pozytywnie nas przedstawiają – mówi Komitet Obrony Demokracji. – Jesteśmy stowarzyszeniem, grupą ludzi, których jednoczy idea demokracji i poczucie konieczności sprzeciwu wobec zagrożeń wynikających z działań obecnego rządu. Zależy nam na utrzymaniu demokracji, czyli na trójpodziale władzy, na skuteczności Trybunału Konstytucyjnego, jako gwaranta (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
22 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
kasander 31.183.226.249 17.02.2016

Patrząc na tych ludzi można powiedzieć - kwiat społeczeństwa.
A te niewykształcone d....e z pisu chrzanią że KOD to ci odsunięci od koryta czy inne resortowe dzieci.
Należy mieć nadzieję że te wszystkie nowe Albiny (joja i inne penelopy), długo nie będą przy władzy i nie zdążą wszystkiego zepsuć.

user
kakaes 185.25.123.235 19:28:14 17-02-2016

[treść usunięta przez moderatora]

user
p-k 84.10.97.83 22:20:15 13-04-2016

Wasze POkwikiwanie to balsam na nasze  uszy!Koryto POjechało do Brukseli i nawet na święta nie przyjeżdża bo boi się oswoją d.pę.A co do zepsucia to napisz co w Polsce można by było jeszcze POwas zepsuć co?

user
Ania 93.105.142.131 17.02.2016

Do kasander-głupszego komentarza  dawno nie czytałam. masakra!!

user
kasander 31.183.226.249 16:14:29 17-02-2016

Zmień rodzaj beretu bo ten ci zrył równo.

user
Legionista 82.132.235.78 17.02.2016

Komuchy do puchy Bronek do Wronek !


user
hasler 80.48.66.3 23:45:18 17-02-2016

Gdyby tak miało być PISoBOLSZEWIA przestałaby istnieć .


A Maliniak z innymi miernotami zająłby miejsce innym w tym sanatorium :)

user
cv 31.183.196.204 17.02.2016

czy Oni wiedzą kto ich KOD finansuje i jaki ma wobec Polski plan  ??  http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176

user
ardos 185.25.120.234 17.02.2016

feeeee.... zydki!!!

user
kasander 31.183.226.249 18:28:50 17-02-2016

Jak zwykle u Polaków - wszystkiemu winni są Żydzi.
Tylko po kiego grzyba czcicie Żyda i jeszcze królem Polski go chcecie obrać?

user
doro 31.175.213.225 17.02.2016

w dupe sobie wsadzcie te pierniki

user
sylwek 31.175.213.225 17.02.2016
[treść usunięta przez moderatora]
user
zbyszek 37.152.19.227 20:27:24 17-02-2016

twoją?


user
Ludi 31.175.213.225 17.02.2016
[treść usunięta przez moderatora]
user
kasander 31.183.226.249 17.02.2016

Proszę moderatora tego Forum o eliminowanie chamów, którzy pomylili stronę "Życia... "  z rynsztokiem  w jakim żyją na co dzień. 

user
twbolek 83.31.64.78 18.02.2016

Otumanione lemingi!

user
krzys 31.183.243.62 18.02.2016

jeszcze tutaj dali się otumanić przez tego z cyckiem na głowie uchylającego się od płacenia alimentów dziecioroba

user
mk 91.193.208.124 18.02.2016

Często są to ludzie  , którzy nie wiedzą , co czynią.  Wysługują się silą , które sa wrogie wobec Polski . Mówi sie - i to coraz częściej -  ,że sponsoruje  to dziadostwo  wróg Polski Śoros. Kim jest ta postać , to wielu zapewne  się domyśla. Do niego skarżą się głównie przedstawiciele sił liberalnych , masońskich , którzy utracili swe wpływy , a  co za tym idzie i pieniądze. Stąd ten kwik jak w chlewie u świń

user
lepszy sort 31.183.214.36 23:49:09 18-02-2016

Wystarczy spojrzeć na te syte lica. Nie tak wyglądają w znakomitej większości szarzy, przeciętni zjadacze chleba w nadsańskim grodzie.

user
obywatelka 81.161.203.159 11.05.2016

Jak PO byla przy wladzy bylo ok, spokojnie,A teraz prostesty i komisje z unii. Wczesniej moja corka pracowala w biurze poselskim i jeszcze synowi sie szykowala robota , dobrze zarabiala i matce jeszcze pomogla. A przez te pisiary robote stracila, bo biuro zlikwidowali. 

user
Przemyślanin od urodzenia 80.55.78.254 11.05.2016

Czytając te wpisy nasuwa się pytanie. Przeciez u nas w Przemyślu i prawie całym województwie od zawsze rządzi Pis.

to skąd te podniety że będzie lepiej, przeciez u nas od zawsze jest lepiej, a jak tak to juz lepiej byc nie może. Nie prawda ?

user
kat 178.43.99.133 13.05.2016

Proszę podąć kilka przykładów gdzie ci ludzie zostali skrzywdzeni przez obecny Rzad.

nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium