Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 340/2016, Poniedziałek 5 grudnia 2016 r., Kryspina i Saby
Opublikowano
Przeworsk
.Nowoczesna zawiązała się w Przeworsku
Przeworsk to kolejne z miast, w którym powstało Koło Powiatowe .Nowoczesnej Ryszarda Petru.
fot. Barbara Chmura
Tomasz Majba został przewodniczącym Koła Powiatowego .Nowoczesnej Ryszarda Petru w Przeworsku.

22 stycznia odbyło się walne zebranie członków Koła Powiatowego .Nowoczesnej Ryszarda Petru w Przeworsku. W wyniku przeprowadzonego głosowania (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
9 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
b 195.116.41.18 04.02.2016

ciule

user
hasler 80.48.66.3 17:49:38 05-02-2016

PISoBOLSZEWICKIE , oni strasznie nie lubią konkurencji :)


user
maciej 83.19.248.217 05.02.2016

czyżby targowica dotarła do Przeworska?

user
hasler 80.48.66.3 22:11:50 06-02-2016

No co ty...

PISoBOLSZEWIA do tego nie dopuści. Już w drodze są piotrowicz, kryże , jasinski i spółka :)

user
d..k. 31.128.8.158 08.02.2016

Czy w Przeworsku są tacy sami jak w Nowoczesnej, piśmiennictwo i słownictwo jak z ust Petru.

Chciałbym by coś robiono by żyło się lepiej, nie opluwano i skarżono.

Nowoczesna nie rokuje nic dobrego po za przeszkadzaniem tym co chcą coś zrobić.

Gdzie był Petru jak rządziła koalicja PO i PSL.

user
hasler 80.48.66.3 12:43:17 09-02-2016

Drugi sort już tak ma. Myślisz że czegoś innego można się po takich spodziewać ?

PISoBOLSZEWIA jest zagrożona :)))

user
nie popieram SYFU 85.180.250.139 09.02.2016
co te szumowiny    z Przeworska   z Kiślem na czele    mogą?   wystarczy     wyjść  o 15   na Przeworska  zakorkowany    po   Mirocin    i taką mamy władzę   a  teraz  następny   do   koryta   Majba     rób   to co potrafisz   a nie pchaj się  tam   o czym nie masz  pojęcia  nowoczesna to  taki sam syf  jak  pis    po  psl  sld  i innego tego typu    gówna    masz przykład   Kłaka   gdzie  od    nastu   lat ubiega się   o koryto  a  już   idiotów nie znajduje   by  go popierać  bo  to  karierowicz  i  typowa pijacka szuja tylko panienki   alkohol  to  jego  interesuje  a nie  interesy  Przeworska     
user
aneta 83.31.73.229 22.02.2016

Majba ot i cała nowoczesna, jak taki majba jest szefem to ja dziekuje , trzeba na głowe upaśc zeby go popierac , Moja nadzieja w PIS , to ludzie wykształceni nie złodzieje , prawi , prawdziwi POLACY ..  w koncu naród przejrzał i dobrze głosuje...

user