Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 338/2016, Sobota 3 grudnia 2016 r., Franciszka i Ksawerego
Opublikowano
Przemyśl
Grażyna Stojak opuściła klub radnych PO
Wykrusza się klub radnych Platformy Obywatelskiej w Przemyślu. Po Jerzym Krużelu, 26 stycznia br. klub zdecydowała się opuścić Grażyna Stojak. Z sześciu radnych PO na starcie nowej kadencji rady pozostało obecnie czterech.
fot. Jacek Szwic
Dr Grażyna Stojak na kolejnych sesjach Rady Miasta Przemyśla występować będzie jako radna niezależna.

Były kandydat na prezydenta miasta Wojciech Błachowicz jako szef klubu oraz: Aleksandra Cikuj, Ewa Sawicka, Grażyn Stojak, Jerzy Krużel i Tomasz Schabowski – to 6-osobowa reprezentacja Platformy Obywatelskiej, która w wyborach samorządowych dostała od wyborców mandat radnego. Jako pierwszy, jeszcze w drugiej połowie zeszłego roku, z klubu wypisał się Jerzy Krużel, co miało najpewniej związek z wygraniem konkursu na prezesa Radia Rzeszów. Od tamtego momentu J. Krużel występuje na sesjach rady miasta jako radny niezależny. 26 stycznia br. podobną decyzję podjęła radna Grażyna Stojak, na co dzień Podkarpacki Wojewódzki Konserwator Zabytków w Przemyślu (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
19 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
kasander 31.183.226.249 02.02.2016

Proszę w takim razie zrezygnować całkowicie z mandatu radnej.
Mimo swoistego tzw. "rozmodlenia" mieszkańcy oddali głosy dlatego, że była członkiem PO a nie PiS czy kurii.

Jeśli ktoś był w gabinecie PWKZ to wie o czym mowa.
Kogo Pani chce teraz reprezentować w Radzie?
user
kuku 178.43.108.159 20:55:00 02-02-2016

Tak  jest  racja . Jak  się na Panią Stojak  głosowało  to  nie po  to aby sobie  wyszła z klubu  radnych  PO .

To co może przejdzie  do PISU ? PiS rozwal  służbę zdrowia  w Przemyśla pod płaszczykiem  oszczędności  a tu cicho sza.

user
kuku 178.43.108.159 21:07:13 02-02-2016


Racja  popieram.

user
Miron 194.41.12.3 02.02.2016

Myśli że Pisy ją pozostawią

user
Tytus 83.19.169.242 10:38:35 22-02-2016

O tym, że jej nie pozostawią już wiemy. Do czwartkowego głosowania w Radzie pozostały dwa dni

user
Ak-47 83.29.158.187 02.02.2016

Dopiero teraz pani Grażynko. Obawiam się, że trochę za późno. Spokojnie czekam na egzekucję.

user
uytre 94.254.144.70 02.02.2016
Trochę za póżno 
user
dxfhg 31.183.248.233 02.02.2016

opuściła Po bo wszystkich z tej opcji ze stołków ściągają i tyle w temacie! zaraz się dowiemy, ze do pis-u chce iść bo jej teraz nimi po drodze, wszystko po to by w ciepłym fotelu nadal swoją ... grzać. Proste ?

user
Tytus 83.19.169.242 10:39:54 22-02-2016
Proste. Normalna postawa zwykłego karierowicza
user
dd 31.183.214.133 02.02.2016

Czego sie nie robi dla utrzymania stołka,nieładnie

user
Kicia 31.1.4.204 22:19:20 02-02-2016

dokładnie, wszystko aby u koryta zostać! więc co , do pisuarów idę! czystka u urzędasów się zaczyna wiec trzeba spierdalać do pisuarów! ale to tylko już nie całe 4 lata.... tak myślą przydupasy u koryta! cały magistrat tak myśli, i nawet nie wiedzą jak jeden drugiego podpierdala!

user
Żegnam 178.42.226.29 02.02.2016
Ja za nią płakać nie będę. 
user
julek 178.43.90.23 02.02.2016

pieknota

user
west 31.183.253.175 03.02.2016
To ta Pani nie była Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków dlatego, że jest fachowcem w tej dziedzinie tylko dlatego, że należała do PO?
user
polo 212.106.29.31 03.02.2016

Zwiewamy do Pisiorów, żeby kasa i posadka nie uciekły - nieładnie, trzeba być do końca wiernym swoim.

user
ara 31.175.71.231 04.02.2016

Bidulka-boi się o stołek?

Myślę,że PIS jej nie przyjmie aby utwierdzi,że jest najlepszym ekspertem w swojej dziedzinie.

Może pani odejść i się okaże ,ze są lepsi-he,he,he

user
jacek.p 37.24.156.31 04.02.2016

No cóż kolejna , po Krużelu , szmata !

user
Tytus 83.19.169.242 22.02.2016
Pani Konserwator, czy Pani czyta te wpisy? I jak się Pani czuje? Nadal jak przemyska gwiazda?
user
Tytus 83.29.160.136 22.02.2016

Do czwartkowego głosowania pozostał tylko jeden dzień!!!

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę