Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 340/2016, Poniedziałek 5 grudnia 2016 r., Kryspina i Saby
Opublikowano
Przemyśl
Młody mężczyzna pchnięty nożem. Policja szuka sprawcy
Policja odmawia udzielenia informacji na temat zdarzenia przy ulicy Borelowskiego w Przemyślu. Nieoficjalnie wiadomo, że młody mężczyzna został tam pchnięty nożem. Jest w szpitalu.
fot. zbiory własne
Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia.

Na miejscu znajduje się policyjny radiowóz. Wcześniej była tam również karetka pogotowia ratunkowego, która zabrała rannego mężczyznę do szpitala, gdzie jest operowany.

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych, 28 bm. w pobliżu przystanku autobusowego. Na chodniku wciąż widoczne są plamy krwi.

Według nieoficjalnych informacji mogło tam dojść do porachunków pseudokibiców. Trwają poszukiwania sprawcy. Policjanci nie komentują sprawy.

fot. zbiory własne
Na chodniku nadal widoczna jest krew.
48 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
asda 79.185.158.3 28.01.2016

polonia uczy sie od wisly.

user
sasha 94.254.145.12 28.01.2016

[treść usunięta przez moderatora]

user
.. 94.254.145.12 28.01.2016
Teraz powinni wkoncu coś z nimi zrobić . A nie ciągle robią naloty N inne wioski albo miasteczka . 
user
1927 81.161.205.87 28.01.2016

[treść usunięta przez moderatora] 

tak moznaogos    przypadkowego. Nozemranic  rranic  Oby Przemyśl nie stal.        Sie        Drugim Krakowem . 

user
Gość 31.128.8.224 28.01.2016

Nie ważne czy Polonia, czy Czuwaj ważne żeby go złapali, i ukarali tak jak trzeba, bo się zacznie Kraków w przemyślu

user
Fanatyk 193.242.142.65 28.01.2016
polonia potrafi tylko ze sprzętem latać, przykład od koleżanek z wisły.
user
zxc 185.18.135.179 28.01.2016

Pewnie teraz sobie kikuta trzepie z radości brudas co się kibicem zwie 

user
masakra 5.172.247.222 28.01.2016

Gdzie zdrowy rozsadek ! mozna kibicowac, mozna byc oddan swoim barwom, ale nie kurcze takie rzeczy wyprawiac... Ludzie co Wy wyprawiacie ?! ... tyle ma chlopak jeszcze zycia przed soba ! zacznijcie sie szanowac!!! miasto male jak wies prawie, a dwa kluby gryza sie jak psy...

PRZECIEZ TO BYLO  USILOWANIE ZABOJSTWA !


OBY SPRAWCA PONIOSL SUROWA ODPOWIEDZIALNOSC ZA TEN CZYN !

LUDZIE ZYJMY W ZGODZIE- MY RODACY ! ZYJEMY W JEDNYM PANSTWIE! SZANUJMY SIE ! 

user
kasander 31.183.226.249 28.01.2016

Akurat takie typy tego nie będą czytać.
Że jakiś szczyl jest głupi to nie jego wina w końcu.
Należy się zapytać gdzie byli rodzice, gdzie przedszkole, gdzie szkoła, gdzie księża...
To nasza - dorosłych wina, że wychowaliśmy głupoli a debili nie potrafimy odseparować od reszty społeczeństwa. 

user
Przemyślanin 193.242.142.65 28.01.2016

to zapewne sprawka kibiców poloni.. patologia, jak widzę tych szczylów na rynku z czapkami wisły i poloni to mnie szlak trafia, zawodnicy po 50 kg z barwami dla szpanu.

user
Adam 94.40.75.10 28.01.2016

Dlaczego ludzie wierzą w każdą informacje wyczytaną w internecie  ?

user
Sylwek 94.254.145.56 23:37:32 28-01-2016

A co sugerujesz Adam?

user
kasander 31.183.226.249 23:39:34 28-01-2016

>>Według nieoficjalnych informacji mogło tam dojść do porachunków pseudokibiców<<

Poza tym - kto normalny chodzi z nożem po ulicy?

Tylko bandyta lub kibol a co poniektórzy to nawet z maczetami bo nóż to im mało.

user
gosc09 83.14.121.61 28.01.2016

A może to Czuwaista pchnął nożem Poloniste bo wtargnął na Jego "teren"? tego nikt nie bierze pod  Uwagę...

user
jebacwas 151.226.32.216 28.01.2016

[treść usunięta przez moderatora]

user
Pankracy 185.18.135.194 23:54:05 28-01-2016

[treść usunięta przez moderatora]

user
straż 193.242.142.65 28.01.2016

A jak polonia zaatakowała strażaków z osp tylko dlatego że wychodzili z remizy to ok, chyba nie skopali pobili i pobiegli dalej? 

user
Wiking 185.18.135.46 29.01.2016
Kasander- nóż to narzędzie takie samo jak śrubokręt .Ja zawsze mam  nóż przy sobie,  ale nie do mordowania. I nie, nie jestem kibicem czy bandytą. Poczytaj o EDC to będziesz wiedział. Co do sprawy to zwykły patol i debil. Oby poniósł karę. 
user
kasander 31.183.226.249 11:11:31 29-01-2016

Normalnemu człowiekowi w mieście, w ramach EDC potrzebna jest karta kredytowa i prawo jazdy a nie scyzoryki czy noże kuchenne.

user
Krzyżanowiec 95.41.39.42 29.01.2016

[treść usunięta przez moderatora]

user
TwojEx 95.41.39.42 29.01.2016

[treść usunięta przez moderatora]

user
Obiektywny 94.254.145.57 29.01.2016
Masakra:-( 
user
Antykibic 31.183.228.131 29.01.2016

Pozamykac w pisdu wsxystkie stadiony w Polsce i bedzie święty spokoj.

user
John 213.25.15.83 29.01.2016

Dożywocie mu i do kamieniołomów aby innych nauczyć !!! Zachciało się kibicowania... Kiedyś to rodziny z dziećmi chodziły na mecze w Przemyślu a teraz to tylko sami prostacy, menele, złodzieje i awanturnicy!!! Do harcerstwa się zapiszcie albo do związku strzeleckiego tam się nauczycie prawdziwych wartości a nie pajacowania !!!

user
Lanzar 77.112.38.121 20:46:20 29-01-2016

prawisz dobrze lecz nie do końca ,,,, to ze komuś się zachciało kibicowania to nie znaczy od razu ze bedzie latał z nożem po mieście czy w ogole był odrzutkiem społeczeńśtwa,,, kibicem nawet bardzo można być w łóżku z żoną i dzieckiem przy sobie ,, zależy jakim kibicem jesteś bo jak z nożem latającym po mieście to nei kibic tylko patola którą trzeba jedynie gnębić w lochach !!!!

user
... 83.15.191.210 29.01.2016

skąd  wiadomo, że to "kibol" ? środowiska "kibicowskie" w Przemyślu bardzo sie skurczyły, wielu "kiboli" albo wyjechało za granicę na gary albo zmieniło szaliki i stało się sezonowymi "patriotami"... a może to jakiś sezonowy "patriota" z Wielkiej Polski z naszywką AK walczył o czysto rasowy Przemyśl ? 

user
Lanzar 77.112.38.121 20:51:54 29-01-2016
hu...a wiesz o sytuacji w kraju i po za granicą po twojej wypowiedzi widać ze nie wiesz nic tylko masz żal do jednostki ....
user
1918 185.18.135.222 29.01.2016

[treść usunięta przez moderatora]

user
twojastaramapenisa 178.43.114.144 11:10:22 29-01-2016

wcale kurwa, ostatnio cały czas słysze o tym że patole sie nożami koszą. wytnijcie sie w koncu nawzajem, spokój bedzie

user
anty kibic 31.128.9.30 29.01.2016
umiesz walczyc walcz wręcz i jeden ja jednego.  polonio powinnaś sie wstydzić za swoich kibiców!!!
user
nick 31.183.242.254 29.01.2016

Widzę ludziom się lekko mówiąc pierdoli w bani robić takie rzeczy sprzętem...Brak słów i ręce opadają...

user
Karol 185.25.123.251 29.01.2016
to nie były kibicowskie porachunki Polonia - Kks !!! zamknijcie juz pizdy na tym forum  !!!  pozdro dla normalnych  !
user
Do Karola 94.254.145.86 29.01.2016

Karol a co to było jak nawet policja tego nie wie a ty wiesz to opowiedz 

user
lanzar 77.112.38.121 20:54:09 29-01-2016
kasa !!!! chłopcze kasa ....
user
Dajcie spokój 195.117.119.106 21:30:50 29-01-2016

no własnie policja tego nie wie GAZATA WIE? nikt tego  nie wie!!!! ale kazdy PIERP... o porachunkach kibicowskich. zal mi was

user
kasander 31.183.226.249 29.01.2016

Bardzo proszę Redakcję o odpowiednią reakcję i wyeliminowanie z dyskusji rynsztokowego języka co poniektórych indywiduów poprzez wykasowanie ich zaśmiecających wpisów.

user
Bezimnienna 94.254.145.225 29.01.2016

Bez przesady sama kibicowałam Czuwajowi też chodziłam na ustawki ale jak się ma jakieś swoje porachunki załatwia się to pięścią a nie wyciąga nóż bez przesady ale polonia uczy się tego od wisly nie chce obrażać tu żadnego klubu ale trochę pochamowania 

user
ona wariatka 90.201.254.176 29.01.2016

[treść usunięta przez moderatora]

user
ACAB 155.133.92.19 29.01.2016

Jacy kibice to swoj swego tak ozenil :) Przeciez od dawna wiadomo ze czuwaj to przypadkowy zlepek ludzi bez honoru. 

user
kuba 78.131.239.62 29.01.2016

w blokowiskach na zasaniu mieszkają w90% buraki i ich potomkowie którzy mają siano w głowie


user
zakocha_na 94.40.74.10 29.01.2016

Boze ludzie skonczcie te swoje gadki pisac bo zaczyna byc to chore. Gadacie ze to Polonisci a skad wiecie czy to nie byl ktos z czuwaju ? Nie macie takiej pewnosci nawet a komentujecie. Polonisci wrecz przeciwnie nie sa tacy. Nie znacie ich a oceniacie. Co myslicie ze kazdy kibic ktory zalozy barwy jest grozny ? Przestancie. Zacznijcie uzywac mozgu zanim bedziecie obrazac inne kluby. Co innego gdyby to ktos z was widzial i powiedzial ze chlopak ktory mial noz mial jakies barwy to z tym sie zgodze. A nie widzial nikt chyba stad tak na prawde tego a do pisania wszyscy. Jestescie gorszymi plotkami niz starsze kobiety. 

user
kubaw 78.131.239.62 29.01.2016

w blokowiskach na zasaniu mieszka 90% buraków i ich potomkowie mają siano zamiast mózgu.

user
xXx 195.117.119.106 21:25:33 29-01-2016

uwazaj bo moga przyjsc takie czasy ze sam sie przeprowadzisz na zasanie!!  imbecylu

user
Mieszkaniec P-sla 195.117.119.106 29.01.2016
a moze poprostu to nie byly zadne porachunki kibicowskie jak twierdzi "gazeta" bo cos napisac musiała...
moze to byly próby wymuszenia haraczu.. tego nikt nie bierze pod uwagę..
user
Ania 178.43.113.54 31.01.2016

Czy publikacja zakrwawionego chodnika to konieczność?

user
dexter 31.183.194.220 16:52:40 31-01-2016

jak ci słabo to nie patrz

user
gta 3 89.188.222.251 02.02.2016

Co to się Kurde wyrabia,jak można kogoś pchnąć nożem i nikt tego zdaezenia nie widział. Szok Gdzie jest Policja że dochodzi na ulicach Przemyśla,wandalizm huligaństwo i Pełno oszołomów naćpanych albo na pitych,to coś z Tym Trzeba zrobić.Tak być nie może żeby wbijać komuś nóż. To nie Ameryka.

user
gta3 89.188.222.251 02.02.2016

Nie wiadomo czy to porachunki pseudokibiców,może to porachunki dilerki,ktoś może kogoś na coś przewalił i się skończyło.Tu po ulicach przemyśla pełno jest oszołomów i naćpanych albo napitych,zaczepiają o dwa zlote albo o zlotówkę. Strach wieczorami chodzić bez gazu albo broni gazowej.Policja powinna wzmorzyc patrole na ulicach naszego Miasta. Bo to strach chodzić po mieście wieczorami.

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę