Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 337/2016, Piątek 2 grudnia 2016 r., Pauliny i Balbiny
Opublikowano
Przemyśl, Region
KOD znowu wyszedł na ulice
W sobotę, 23 stycznia, Komitet Obrony Demokracji znowu wyszedł na ulice. W Rzeszowie, podobnie jak w wielu innych miastach kraju, odbyła się manifestacja pod hasłem „W Obronie Twojej Wolności”, na którą przyjechali sympatycy KOD ze wszystkich miast Podkarpacia, w tym kilkadziesiąt osób z Przemyśla.
fot. Zbiory organizatorów
Na zdjęciu z manifestacji pani Halina znalazła siebie (z flagą).
Zebrani występowali w obronie konstytucji, Trybunału Konstytucyjnego, protestowali przeciwko wprowadzanej ustawie inwigilacyjnej, zmianom w mediach publicznych oraz w służbie cywilnej. Manifestujących bardzo poruszyło (...)
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
36 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
mk 91.193.208.124 27.01.2016

To frustraci , którzy nie pogodzili się  z dwukrotnie  w ubiegłym roku przegranymi wyborami. Oni wiedzą,ze są odsuwani od dochodowych  stanowisk . Nie mogą już robić lewych interesów , ale uparcie twierdza ,ze chodzi im o tzw" obronę demokracji". Brednie do potęgi  n -tej.  W lutrzejszym wydaniu liberalnej  gadziny  "GW" , jest dodatek  opluwający Polskę i Polaków  . Radziłbym ,żeby zignorować  zakup nie tylko jutro ,ale w ogóle  tej nienawistnej antypolskiej pseudogazety. która znajduje się w niemieckim koncernie prasowym /wiadomo   na czyje polecenie pracuje i po co/  i  zarządzanej przez   Szechtera , który nigdy nie miał dobrego zdania o kraju, w którym się wychował i dał schronienie w czasie II wojny.

user
w 94.40.44.230 20:10:39 27-01-2016
spokojnie gazeta wyborcza swymi nienawistnymi artykułami sama powoli się unicestwia, nie warto na nią splunąć a co dopiero kupić, po prostu trzeba być POLAKIEM...
user
czerupa 31.183.226.249 20:57:58 27-01-2016

Sam jesteś frustrat i nie tylko co widać i słychać po twoim tekście pełnym jadu i nienawiści. Zapewne czytasz Nasz Dziennik stąd masz tak ograniczone horyzonty. Niech Bóg ci wybaczy!

user
Legia 188.146.128.188 21:06:58 27-01-2016
Nie masz pojęcia co to jest większość konstytucyjna a bredzisz o jakimś godzeniu się z wynikiem wyborów. Czas przestać jak mantrę powtarzać pisowska propagandę i weszyc spiski wszędzie. 
user
hasler 80.48.66.3 23:28:02 27-01-2016
A cóż taki imbecyl z wypranym mózgiem może wymyślić ?

Jad sączony  z PISoBOLSZEWICKICH szamb zostawia ślad na lata.
user
Kiero 79.189.95.37 27.01.2016

Banda oszołomów.

user
Legia 188.146.128.188 21:08:08 27-01-2016
Jakiś argument? Czy oszołomy i tyle, bo Ty tak sądzisz?
user
czerupa 31.183.226.249 21:29:28 27-01-2016

Nie używa się słów których znaczenia się nie rozumie bo wychodzi  się na głupka.

Ty nie rozumiesz ani słowa "banda" ani słowa "oszołom".

user
hasler 80.48.66.3 23:23:13 27-01-2016

Czy każdy PISoBolszewicki oszołom sądzi innych swoją miarą ?

user
Zasanie 31.183.242.185 27.01.2016

Zdjęcia i nazwiska tych idiotów z Prrzemyśla !!!! niech każdy wie że  jego sąsiad to idiota niezrównoważony psychicznie

user
Legia 188.146.128.188 21:47:31 27-01-2016

Tych co głosowali na PiS?

user
hasler 80.48.66.3 23:25:06 27-01-2016
Tak te miernoty z byłymi kacykami kumuszymi jak prokurator piotrowicz, kłamczyński i inni.
user
hasler 80.48.66.3 27.01.2016
Najważniejsze że ich boli i uwiera KOD, TK, sądy, administracja, prasa, telewizja, banki itp. . PISoBolszwia chciałaby tak jak ich poprzedniczka nieboszczka PZPR być jedyną przewodnią siłą narodu.

Złodzieje i oszuści zdają się tylko nie dostrzegać że to inna epoka, reali i świat.
user
Look 94.254.133.157 02:17:01 28-01-2016

Pisiory to klasyczny zaklamany  obraz sekty ze swoim guru kaczka dzieacczka. 

user
Wolna Polska 195.116.41.6 28.01.2016

Protestujcie potomkowie zomowców,kacyków PZPR,ubeków i innych szumowin ,którym za PO żyło się jak w raju.Teraz dokładnie widać jak daleko sięgały macki tych demokratów rządzących przez ostatnie 8 lat.Bawcie się dobrze w swoim towarzystwie bo Wasz głos dla normalnych ludzi jest zwykłym kocio-kwikiem ryjów odrywanych od koryta.

user
czerupa 31.183.226.249 10:01:47 28-01-2016

Oj drogi panie ksiądz - nieładnie tak się opluwać rzygami bo się później cuchnie.

user
hasler 80.48.66.3 12:30:51 28-01-2016

Złodzieje i oszuści z PISoBOLSZEWI strasznie nie znoszą konkurencji.


SKOK - I mogą urządzać w ich mniemaniu tylko spadkobiercy i protoplaści postalinowskiej wydmuszki PZPR.

 Transfery na konta w Luxemburgu a wszystkich o innych poglądach :
PONIŻENIE
INSYNUOWANIE
SZYDZENIE

Co zaś do głosów to bydło powązkowskie jest nie do zastąpienia :)



user
Wolna Polska 195.116.41.6 28.01.2016

Ksiądz?Panie czerupa,to Ty się powołujesz na Boga w swoich wypowiedziach .Widać w nich Twoje szerokie horyzonty.Wiedze czerpiesz pewnie z kuwety wyborczej lub innych lisów.Co do opluwania rzygami masz rację ,czuć Cię na kilometr.

user
Lesio 94.254.145.36 10:46:48 28-01-2016

A Ty skąd z niezależna.pl, czy z kresy.pl?  A może prosto z centrali od Jarka?  

user
Piotr 46.7.136.125 28.01.2016

KOD - Komitet Obrony własnej Dupy. Biedni ludzie z wypranymi mózgami. Fajnie widzieć jak się męczą.

user
hasler 80.48.66.3 12:35:13 28-01-2016
Fajnie to się czyta wasze PISdziny , po tym jak dostajecie laxy na wiadomość że może być ktoś samodzielnie myślący.

Będzie bolało jeszcze bardziej,
user
Wolna Polska 195.116.41.6 28.01.2016

Za dużo pytań zadajesz Lesiu,pracujesz w kryminalnej czy jak?Ty na 100% jesteś prosto z Brukseli od Guya.

user
Wolna Polska 195.116.41.6 28.01.2016

Idą świnie po ulicy.

Każda świnia głośno kwiczy.

Czemu kwiczysz-ktoś zapyta.

Odebrali nam koryta.                                                                                                    

user
Legia 31.128.8.212 13:06:16 28-01-2016

W kółko to samo bez żadnej merytorycznej wartości. Jeszcze nikt ze zwolenników obecnej władzy napisał tu czegoś sensownego co mogłoby obronić ostatnie poczynania rządu PiS..

Niestety tacy są wyborcy PiS - ludzie, którzy nie rozumieją tego co się dzieje i bezpieczniej jest i na ślepo głosuje na kogoś kto pod płaszczykiem religijności i  pseudo patriotyzmu obiecuje rozliczenie "złodzieji" i jakichś tam "komunistów" tyle, że nigdy nie wskazuje konkretnych osób,  a koryto, o którym mowa zachłannie zagarnia nocami... 

Najlepiej wam wychodzą wierszyki z podstawówki i pomyje wylewane w internecie z bezsensownym przekazem.


user
wolna Polska 195.116.41.6 28.01.2016

Ludzie którzy popierają KOD ,to ludzie po lobotomii dokonanej przez PO .Jakich merytorycznych argumentów używasz Ty Legio?PO w ciągu 8 lat zmarnowała cały potencjał jaki miała tzn. zaufanie wyborców.Na byczej skórze można spisać obiecanki Donka które wsiąkły jak krew w piasek.Czemu wtedy nie patrzyłeś rządzącym na ręce.Piszesz dużo o propagandzie,za dużo oglądasz redaktora Mordkę z TVN i innych dyżurnych profesorów. Rozumienie rzeczywistości nie jest Twoją mocną stroną.Powołujesz się na merytoryke a sam piszesz rzeczy na poziomie gimnazjalisty.Nie jest jeszcze za póżno,możesz jeszcze przejść na jasną stronę mocy.

user
Legia 31.128.8.212 14:32:32 28-01-2016

Kolejny przykład ideologicznej papki jaką włożył Ci do głowy PiS.
Bredzisz coś o Platformie jakby artykuł ŻP dotyczył rządów Platformy.   

Wiesz o czym jest ten artykuł?  Wiesz w jakiej sprawie Ci ludzie protestują jakie mają postulaty? Gówno mnie obchodzi Platforma i każda inna opcja polityczna.  Interesują mnie natomiast fakty i zmiany jakie dokonuje władza (nie zależnie od tego z jakiej opcji jest).  
Interesuje mnie oszustwa jakich dokonało PiS w ciągu zaledwie 100 dni rządów:
- Macierewicz na stanowisku ministra obrony narodowej (miał być Gowin)
- Niekonstytucyjne ułaskawienie Mariusza Kamińskiego jeszcze przed ogłoszeniem wyroku sądu (złamanie konstytucji)
- Odmowa zaprzysiężenia 3 legalnie wybranych sędziów. (złamanie konstytucji)
- Sparaliżowanie pracy Trybunału konstytucyjnego przez przepchaną nocą (w wigilię) nowelizację o TK.  Ustawą nie zmienia się konstytucji więc kolejne naruszenie najwyższej Ustawy.
- Zamach na media publiczne. Zlikwidowanie konkursów na prezesów zastąpione nominacją z partii (czy to jest odpolitycznienie mediów ?)
- ustawa o służbie publicznej i inwigilacji (zniesienie zezwoleń sądowych na inwigilację)
-  kulawa ustawa o hipermarketach... (obietnica wyborcza)
- 500+ dzisiaj ocenione przez samego ministra finansów PiS za przeszacowane (obietnica wyborcza)
- odłożenie podniesienia kwoty wolnej od podatku (obietnica wyborcza)
- Odłożenie obietnicy Dudy wsp. obnizenia wieku emerytalnego 
- Zaszkodzenie frankowiczom (obiecano pomoc)

Jak widać zmiany które mają zabetonować PiS przy korycie idą gładko... natomiast wszystko wskazuje na to, że żadna z obietnic w takim kształcie jak zakładano nie zostanie zrealizowana.

Czemu nad projektem 500+ nie pracują o 3 rano? To jest jasna strona mocy? Puknij się w głowę.

Poczytaj trochę o konstytucji i o zasadach jakie panują w państwie prawa a potem będziesz rozgrzebywał przeszłość.  Ludzie nie wychodzą na ulicę chwalić PO tylko mają konkretne postulaty jak tego nie rozumiesz szkoda mojego czasu na dyskusję z Tobą.

user
Wolna Polska 195.116.41.6 28.01.2016

Rzeczywiście ,polemika z Tobą to strata  czasu.To co wypunktowałeś to jak manifest Zakowskiego.Pozujesz na legalistę ale o prawie niewiele wiesz.Wiedze o prawie czerpiesz chyba z podręczników z poprzedniej epoki.Życzę dużo zdrowia w dochodzeniu do stanu normalności,ale prognozy jak widzę są marne.

user
Legia 31.128.8.212 15:39:54 28-01-2016

Dzięki, że odniosłeś się rzeczowo do każdej z tych rzeczy. 

user
Legia 31.128.8.212 28.01.2016

Przekonałeś mnie, że rząd robi świetną robotę! Dzięki!
 20 mln oddane dziś z pieniędzy na kulturę na prywatną uczelnię Ojca Rydzyka jeszcze bardziej mnie w tym utwierdza! 

user
Wolna Polska 195.116.41.6 28.01.2016

Z tym Rydzykiem to rzeczywiście skandal i to mnie też boli,ale poprzedni rząd również dotował chociażby Swiątynie Opatrzności Bożej .Widocznie tyle kosztuje poprawność polityczna wobec kleru lub jak kto woli czarnych.

user
arka 31.183.243.62 29.01.2016

Alimenciarze nie płacący alimentów na swoje dzieci dalej nie płacą, do pierdla ich wszystkich

user
LEGIA 188.146.1.4 09:29:27 29-01-2016

Co to ma wspólnego z wyrokiem trybunału konstytucyjnego i wolnymi mediami? Wpisujesz się w retoryke Pisz polegająca na odwrwcanie kota ogonem. Skoro Kijowski nie płaci alimentów będzie odpowiadał za to przed sądem. Nie jest to natomiast usprawiedliwienie dla łamania prawa przez rząd. 

user
inka 185.18.135.86 29.01.2016

Byłam
I nie przeszkadza mi jad ziejący z niemal wszystkich stron.
Manifestuję zgodnie z prawem, nie robię nikomu krzywdy, nie obrażam.  Pojechałam za swoje pieniądze, poświeciłam swój wolny czas.
Nikomu nic do tego
A skoro kogoś drażni, to znaczy ze ma problemy sam ze sobą :)
Pozdrawiam

user
hasler 80.48.66.3 23:33:45 29-01-2016

PISoBOLSZEWIA tego tak nie zostawi, nie darują Ci tego nigdy :)



user
cv 31.183.196.204 16.02.2016

czy ludzie protestujący  wiedzą o co   KOD   idzie ?    proszę niech przeczytają  http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176

user
mk 91.193.208.124 18.02.2016

A gdyby to tal  odwrócić sytuacje . I gdyby to takie metody stosował PiS , gdyby przegrał wybory . To co   powiedzieliby  różni oszołomy z PO , KOD-u i innej antypolskiej opozycji? Wiadomo , " NIE POTRAFIĄ PRZEGRYWAĆ , TAK, TAK , TAK MÓWIONO BY . ALE NIE WSPOMNIANE  ANTYPOLSKIE ELEMENTY . ONI TYLKO DOMAGAJA SIĘ TZW" POSZANOWANIA DEMOKRACJI ", KTÓRA DLA TYCH SZUMOWIN  , ZAWSZE BĘDZIE " ŁAMANA" , GDY ONI NIE BĘDĄ PRZY KORYCIE.

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę