Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 148/2018, Poniedziałek 28 maja 2018 r., Augustyna i Jaromira
Opublikowano
Przeworsk, Maćkówka
3-godzinny maraton zumby dla Mateuszka
Lubisz tańczyć zumbę? Możesz wziąć udział w trzygodzinnym maratonie, który odbędzie się 30 stycznia w hali sportowej przy ul. Misiągiewicza. To nie tylko możliwość dobrej zabawy, ale również okazja, by pomóc Mateuszkowi.

Charytatywny Maraton Zumba Fitness poprowadzą instruktorzy: Basia Sowińska z Przeworska, Aleksandra Okoń z Tomaszowa Lubelskiego, Kinga Organista z Zamościa, Ania Półtorak z Kielc, Weronika Antoniewicz z Rzeszowa, Zosia Badach z Biłgoraja, Damian Otkała z Hrubieszowa, Artur Mizgala z Myszkowa, Agnieszka Zarychta z Kielc i Jola Ilasz z Kańczugi. Bilet wstępu kosztuje 20 zł.

Pieniądze będą zbierane na pomoc dla Mateuszka z Maćkówki, który urodził się z wadą genetyczną Trisomią 21, wrodzoną wadą serca, niedoczynnością tarczycy oraz pierwotnym nadciśnieniem płucnym, które leczone jest w Specjalistycznym Szpitalu we Wrocławiu. W najbliższym czasie czeka go operacja serca w Centrum Dziecka Katowicach. Dzięki zebranym podczas maratonu pieniądzom, będzie moźna zapewnić dalszą rehabilitację chłopca oraz specjalistyczny sprzęt potrzebny do usprawniania i wspomagania jego prawidłowego rozwoju.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium