Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Lubaczów
Artystycznie i charytatywnie dla Martyny
Impreza, która odbędzie się 23 stycznia, o godzinie 17 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie, będzie przede wszystkim wydarzeniem charytatywnym, ale także wernisażem Marka Faszczowego, który przy okazji zaprezentuje swoje niezwykle efektowne obrazy malowane rzadką techniką dry-brush.
fot. Paweł Bugira
Martyna konsekwentnie walczy o powrót do sprawności.
W czasie trwania spotkania na scenie będzie można podziwiać lokalne zespoły muzyczne i taneczne, takie jak Dziecięcy Zespół Pieśni Tańca „Mali Lubaczowianie”, Grupa Taneczna Iskierki, teatr w wykonaniu grupy Lentylki, pokaz tańca Zumba Kids prezentowany przez studio Batuka z Lubaczowa, duet Małgorzata Łeska & Kuba Łeski, Combo Jazzowe Towarzystwa Muzycznego w Lubaczowie, L' music Project, Majewski Band, a także zaproszony z Sieniawy zespół Family Power.
Dodatkowo podczas wydarzenia będzie można skorzystać z bezpłatnej porady fizjoterapeuty, a także zrelaksować się dzięki wsparciu gabinetu masażu i odnowy biologicznej „Bantu” z Rzeszowa.
Występy artystyczne na scenie będą się przeplatać z aukcjami charytatywnymi. Będzie również możliwość zakupu losu-cegiełki. W loterii fantowej będą do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Martyny Dziadury z Lubaczowa, u której zdiagnozowano toczeń rumieniowaty układowy z zespołem antyfosfolipidowym. Choroba wywołała u 27-letniej kobiety udar mózgu na tle niedokrwiennym. Teraz Martyna potrzebuje ciągłej rehabilitacji. Jej upór i determinacja w walce o powrót do zdrowia przynoszą postępy. Blog poświęcony jej historii.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium