Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 344/2016, Piątek 9 grudnia 2016 r., Wiesławy i Leokadii
Opublikowano
Przemyśl
W Przemyślu już działa Komitet Obrony Demokracji
W ubiegłą sobotę, 9 stycznia, w Rzeszowie, pod siedzibą telewizji, odbyła się manifestacja wszystkich, którzy utożsamiają się ze społecznym ruchem Komitetu Obrony Demokracji. Wśród manifestujących z całego Podkarpacia była też około dwudziestoosobowa grupa z Przemyśla.
fot. Jacek Szwic
Przemyślnie utożsamiający się z ruchem KOD na manifestacji w Rzeszowie.

– Wśród nas są ludzie o różnych poglądach, różnych zawodów – mówią przemyślanie uczestniczący w manifestacji. – To nasza (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
52 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Guru 185.18.135.35 12.01.2016

Jesteście żałośni tyle wam powiem. PiS zagraża demokracji? A kto go wybrał czyż nie naród? Nie rozumiem celu  waszego pajacowania.

user
Rozumny 46.169.10.165 11:49:46 12-01-2016

Ty nie jesteś żałosny tylko głupi,Hitlera też wybrał naród...

user
K. 89.79.176.230 11:55:55 12-01-2016

Kto wybrał? Naród?

37,58 % z 50,91% uprawnionych do głosowania czyli jakieś 19% narodu wybrało tę władzę.

Głosowało na nich 19% Polaków

user
nikuś 195.117.119.2 12:09:00 12-01-2016

Dokładnie, 19 %, no dobra niech będzie 20%, czyli sam motłoch ich wybrał! :)

user
YOKO 178.43.91.73 12:28:44 12-01-2016

Przepraszam, a kto jest winien temu, że ta "mądra" część społeczeństwa nie poszła na wybory? :) PIS? :)
Tak się kończy WASZA  bierność, więc proszę mi tu łaskawie nie p...dolić bzdur ;)

user
Tom 31.128.8.212 12:36:59 12-01-2016

Nie ważne ile procent społeczeństwa ich wybrało... Ok wygrali demokratyczne wybory i nikt tego nie kwestionuje ale to o niczym nie świadczy. Twój argument jest bez sensu. Demokratyczne zwyciestwo w wyborach nie daje mandatu do deptania konstytucji. 

Pierwszym tego przykładem było ułaskawienie Kamińskiego przed zakończeniem postępowania sądowego.  Jak można kogoś ułaskawić w przód? Gdy nie wiadomo jeszcze jakie czyny popełnił i gdy nie wiadomo za co się go ułaskawia? To tak jakby ułaskawić  Płatnego morderce na zaś dożywotnio do przodu. 

Drugi przykład Trybunał konstytucyjny.  Pan Terlecki stwierdził, że wyroki trybunału to tylko opinie a nie wiążące decyzje. 

Kolejny przykład podporządkowanie sobie mediów (czwartej władzy).   Zlikwidowali konkursy na stanowiska w telewizji publicznej zastępując je nominacją partii.  Jesteśmy jedynym krajem w UE, który przyjął taki system i tak upilitycznił media.


Zatem pytam Ciebie "prawilny - prawicowcu"  czy wiesz co to większość konstytucyjna?

Do takich zmian potrzebna jest właśnie taka większość, nie demokratycznie wygrane wybory.

Zanim powtórzysz po raz kolejny puste slogany powtarzane przez Twoich idoli poczytaj trochę o tym jak działa państwo prawa.

user
jaro 83.24.155.252 14:18:40 12-01-2016

guru na pis glosowalo 5mln  a wiesz ile zyje w tym kraju pajacyku na gumce prezesa 

user
przemyk 84.10.97.210 16:59:56 12-01-2016

Kto rozpoznał kogoś z Przemyśla?Może z nazwiska i gdzie pracuje.

user
Legia 31.128.8.212 17:58:59 12-01-2016

Przemyk system Ci się pomylił.

user
Nie dla demokratury 77.252.178.111 13:30:17 13-01-2016

Nie neguję wyboru narodu, naród wybrał i bedzie ponosił konsekwencje . Dla każdego rozumnego człowieka jest to jasne! Chodzi o to by PIS nie naginał, łamał, manipulował prawem - konstytucją. NIECH RZĄDZĄ W GRANICACH OBOWIĄZUJĄCEGO PRAWA. A ROZLICZYMY ZA CZTERY LATA.


a na marginesie każdy sądzi podłóg siebie - i skoro tak piszesz to ty jesteś pajacem, miłego dnia:)

user
Greniu 185.25.123.250 12.01.2016

To jest żałosne że jak PO robiło DUUUŻO GORSZE przekręty RÓWNIEŻ łamiąc demokrację, wolność mediów itd to ludzie siedzieli cicho, może poza Narodowcami, a teraz nagle się ludzie obudzili i bronią demokracji :D Ludzie Ten kto wierzy że KOD jest "spontanicznym ruchem zatroskanych obywateli" jest po prostu ślepy.  Przykro mi że tylu ludzi się na to nabiera i przyczynia się do osiągania celów politycznych tych którzy za KODem stoją...

Gdy I RP chciała jeszcze ostatkiem sił dźwignąć się z kolan przed ostatecznym rozbiorem to też znaleźli się tacy którzy "bronili demokracji" krzyczeli, i wołali do zagranicznych monarchów o pomoc - Targowiczanie.

Poza tym KOD usuwa z facebooka i blokuje komentarze ludzi którzy nawet nie są wulgarni, a jedynie pytają o rzeczy które kogowi się nie podobają. I to jest "wolność słowa"? Proszę was... Przejrzyjcie w końcu na oczy...

Fakt, pis mógł zrobić to może jakoś lepiej, ale KOD nie jest ŻADNĄ alternatywą... bo skoro odgórnie jest to struktura zepsuta to obywatel NICZEGO na tym nie zyska...


user
Gren 185.25.123.250 13:08:18 12-01-2016

I dodam że wstyd mi że i w moim mieście znaleźli się obrońcy koryta...  I  jeszcze że kod powstał bodajże parę dni przed odmową przyjęcia ślubowania sędziów przez Dudę... Zanim jeszcze PIS "zaatakowało" demokracje z czego wynika że samo zwycięstwo PIS w wyborach już było "zagrożeniem dla demokracji" :D Parodia...

user
Legia 94.254.145.24 16:23:24 12-01-2016
KOD nie jest organizacją partyjną. Ci ludzie wyszli na ulice z konkretnego powodu, nie by przywrócić Po, sądzę, że jest wśród nich wielu wyborców PiSu, którzy liczyli na 500zł na dzieci, mieszkania po 2,5 tys za metr i okrągły bilion i 400 mld zł na inwestycje. Liczyli tez na nową jakość, świeżość i młodość. Beata Szydło w kampanii otaczają się studentami i młodziezowka PiSu. Tymczasem zaraz po wyborach Jarek pokazał wszystkim, że Szydło i Duda nie mają nic do gadania. Wprowadził starych wyjadaczy na stanowiska jak Macierewicz i Kamiński do tego całego galimatiasu dorzucił jeszcze miesięcznie Smoleńskiem w asyście wojskowej. Ok rocznicę! Ale miesiecznice?  HAAALO!   
user
xx 31.183.196.204 22:54:49 25-01-2016

100/100 zgadzam się z Tobą ,zastanawiam się tylko dlaczego żaden pasjonat KOD nie zapyta się ich skąd i od kogo mają pieniądze na organizowanie tych pseudo demokratycznych pochodów, wykorzystują nieświadomych ludzi którzy ślepo wierzą takim oszołomom  , czyje interesy KOD reprezentuje w Polsce bo na pewno nie zwykłego obywatela .

user
xx 31.183.196.204 23:00:01 25-01-2016
user
mp 176.110.157.109 12.01.2016
czekałam na ten moment aż PiS obejmie władzę. Przez 8 lat oglądałam nieobiektywne media, słuchać sie tego nie dało i w końcu nastał piękny dzień :) i teraz aż smiać się chce jak przegrani nie umią się pogodzić z tym, że odeszli od władzy.  Polacy zdecydowali, że to PiS objeło rządy, bo zwykłemu Polakowi nie zylo sie dobrze, kiedys musiało to nastapic, szkoda ze az 8 lat to trwalo
user
POLAK 31.183.222.4 13:45:46 12-01-2016
MP nie odeszli od władzy tylko od KORYTA!!!!! A DZISAJ WYSŁUGUJĄ SIĘ !GŁUPOLAMI ABY DALEJ MOGLI WRÓCIĆ DO NIEGO I TO CO ZOSTAŁO ZAGRABIĆ A CI KTÓRZY TWORZĄ TE kody TO DLA MNIE LUDZIE BEZ MÓZGU!!!!  I LOGICZNEGO MYŚLENIA W KAŻDYM KRAJU POLITYK KTÓRY OBIECUJE A NIE DOTRZYMUJE SŁOWA SZYBKO ODCHODZI SAM ALBO INNI MU W TYM POMAGAJĄ A UNAS AFERAŁA GONIŁA AFERĘ TO NIC NIC SIĘ NIE STAŁO TO ZGODNIE Z demokracją mam w czterech literech taką demokrację!!!!!! PISIORY ZOSTALI WYBRANI  PRZEZ NARÓD!!!! MAJĄ WIĘKSZĄŚĆ W PARLAMENCIE I PO TYCH KILKU MIESIĄCACH RZĄDÓW WIDZE ŻE ROBIĄ TO CO ZAPOWIADALI I MAM NADZIEJĘ WIERZĘ W TO ŻE WREŚCIE ZROBIĄ PORZĄDEK W TYM KRAJU a w pieskie kodowe skamlajcie bo tylko to wam pozostało
user
mc 31.183.202.44 53 minuty temu

tak, bo zwykły Polak chce tylko brać, a nic nie robić....

user
wolny obywatel 31.183.222.4 12.01.2016
Maja wypisane wolne media a przez 8lat te media były wolne!?!?!?!?!?!? ja zawsze mówię że Polak był głupi przed szkodą a durrrrrnnnnyyy !!!!! po szkodzie!!! przykre to ale taka jest prawda!!! smutna ale prawda
user
Legia 94.254.145.24 16:11:46 12-01-2016

A masz jakiś dowód na to, że nie były? Oprócz tego, że nie lubisz Kraski i Lisa?  idziesz z fala tłumu bo taka 'moda' a pewnie nie wskazesz mi ani jednego przykładu.

user
Kriss 195.136.58.206 18:15:57 12-01-2016
Pokazywanie pierdół "wpadek" typu jedzenie kanapki przez Pawłowicz, źle zaparkowany samochód Dudy, zero  teransmisji w TVP na temat wizyty dudy w Chinach, 0 minut w TVP w trakcie procesu, którym zeznawał Komorowski (większość ludzi z mojego otoczenia nawet nie ma pojęcia, że coś takiego miało miejsce). Można by tak wymieniać i wymieniać. Brak rzetelności w prowadzeniu wywiadów itp. wystarczyło obejrzeć pierwszy lepszy program z udziałem strony rządowej i opozycji, żeby zobaczyć jak jest traktowana jedna a jak druga strona.
user
Kriss 195.136.58.206 18:19:53 12-01-2016
Acha i co do mody to dzięki mediom PiS nigdy nie był i nie jest modny. A z innej beczki: używanie określenia "gorszy sort" wobec siebie świadczy o naprawdę bardzo niskim ilorazie inteligencji i ignorancji (brak umiejętności słuchania ze zrozumieniem na podstawowym poziomie) - pewnie tego zdania też nie zrozumiesz.
user
Legia 31.128.8.212 18:53:48 12-01-2016

A to już "wpadek" z udziałem PiSu nie wolno pokazywać? Niech społeczeństwo widzi jaki poziom kultury reprezentuje Pani. Pawłowicz, którą wybrało do sejmu. 

Osobiście oglądałem w TVP Info relacje z wizyty Prezydenta Dudy w Chinach. Pamiętam nawet dokładnie co powiedział.

Jaki brak rzetelności w programach publicystycznych? 
Oglądam zarówno w publicznej program "Woronicza 17" i w TVNie "Kawa na ławe" prowadzony przez Romanowskiego (swoją drogą najbardziej pro PiSowski redaktor TVNu.) Każdy ma tyle samo czasu by wyrazić swoje poglądy.

Twoim zdaniem obiektywna telewizja to taka, w której minister Gliński traktuje ją jak prywatny folwark, przychodzi do studia wyciąga kartkę i czyta oświadczenie, a następnie grozi dziennikarce. 

Doskonale słyszałem wypowiedź o gorszym sorcie i genie zdrady. Ignorantem i hipokrytą jest Jarosław Kaczyński, którego partia skarżyła się w Brukseli na sfałszowane wybory w Polsce.

user
pogromca lewactwa 185.18.135.221 12.01.2016
http://witamy-w-polsce.pl/1684/Kr <--- gdzie wtedy byliście obrońcy demokracji !?!?! Jak teraz Pisiory chcą zabrać stołki tym złodziejom to nagle kwik i płacz. Czemu nie protestowaliście jak była afera ambergold, afera z prywatyzacja lasów, afera podsłuchowa, i cała masa innych przekrętów lewackie marionetki ?
user
Legia 195.117.119.183 14:34:14 12-01-2016

Mega obiektywnie źródło, które nazywa polityków "Donald i Grzechu"

user
Kriss 195.136.58.206 18:39:37 12-01-2016

Same fakty, a tWÓJ kontrargument  naprawde konkret, pięknie obaliłeś wszystkie podpunkty, w szczególności, że "Donald i Grzechu" zostało użyte w kontekście stadionu gdzie jak wiemy panuje specyficzną słownictwo.

user
Kriss 195.136.58.206 18:41:51 12-01-2016
*specyficzne
PS Ty sądząc po nicky powinieneś to wiedzieć najlepiej.
user
Legia 31.128.8.212 19:02:32 12-01-2016
Nie muszę się odnościć się do każdego shitu, który jest w internecie i dawać mu wiary. Zwłaszcza, że informacje zawarte tam nie są poparte żadnym źródłem, przypisami lub czymkolwiek co zwiększało by ich wiarygodność.  

Po co mam rozliczać PO z gazu łupkowego w kontekście upolitycznienia  mediów publicznych?
user
Legia 31.128.8.212 19:21:58 12-01-2016

Pamiętam jak w debacie Beata Szydło wymachiwała teczką z projektami na pierwsze 100 dni prac rządu. 

Czym zajmował się PiS przez ostatni czas? Bo pracował bardzo ostro nawet w Wigilię. 

Czekam na :
- Pomoc frankowiczom (Duda nie wywiązał się z terminu)
- 500 zł na dziecko (stoi w miejscu w dalszym ciągu brak szczegółów)
- mieszkania po 2,5 tys za metr kw.
- obniżenie kwoty wolnej od podatku ( odłożone...)
- obniżenie wieku emerytalnego (odłożone...)
- Teraz uwaga 1 400 000 000 000 mld polskich złotych na inwestycję obiecane przez samego Jarosława Kaczyńskiego.
Jak ktoż nie jest w stanie wyobrazić sobie tej kwoty, jest to równowartość budżetu Polski z 3 lat. Więc przez 3 lata PiS będzie wydawał pieniądze tylko i wyłącznie na inwestycje :D Eldorado!

user
mc 31.183.202.44 45 minut temu
pogromca... popatrzcie co robią  WASI WYBRANCY! szkoda słów, demolują Polskę, A PODOBA SIE WAM GĘBA KOMUNISTYCZNEGO PROKURATORA, krzyczącego z trybuny SEJMU  "precz .....och,  przecież NARODOWA TV nie pokazuje tego....
user
maria 185.18.135.59 12.01.2016

bój o koryto

user
LEGIA 94.254.145.24 15:46:50 12-01-2016

Dokładnie, PiS walczy o koryta dla swoich w telewizji. Zlikwidował konkursy na stanowiska i obsadza partyjniakow jak Kurski a "ciemny lud to kupi".      Można krytykować poprzednia władzę bo jest za co, ale nie ma zgody na wprowadzanie dyktatury tylko dlatego, że ludzie są wkur...ni na PO. Gdzie macie oczy? Każda forma aktywności obywatelskiej jest dobra bo każda władze należy pilnować. Polska jest nasza, TV jest publiczna czyli nasza a nie partii


user
hasler 80.48.66.3 16:01:04 12-01-2016

PISObOLSZEWICY już tak mają.

user
p 178.43.120.79 12:16:01 13-01-2016

Bo co trochę potrzebna jest zmiana świń przy korycie jedynie pasza ta sama.

user
szarra 5.172.237.87 12.01.2016

Ja na zdjęciu widzę 12, z czego  jedno małżeństwo. Dziwi mnie  brak zakładania RUCHÓW wyzwoleńczych przez ostatnie 8 lat. Zastanawiam się czy kasa Petru aż tu dotarła, czy sama chęć zwrócenia uwagi na siebie wystarcza. 

http://witamy-w-polsce.pl/1684/Kr 

Hipokryzja przechodzi  granice nie tylko zdrowego, ale jakiegokolwiek rozsądku.

Żal, że nie możemy żyć normalnie,  tylko trwamy w ciągłej wojnie i nienawiści ludzi. Ciągle powtarzam, że gorzej niż przez ostatnie 3 lata to już nie będzie, ciągłe afery i arogancja władzy jakiej za komuny nie było. Media????????? Przecież to ciągłe pasmo kampanii wyborczej było po tym jak Komorowski 2 miesiące po objęciu władzy wywalił całą Radę Radiofonii. Dajmy im choćby rok - będzie źle wszyscy na ulicę wyjdziemy, a nie dziwne pokazówki teraz są tworzone.

user
Legia 94.254.145.24 15:56:09 12-01-2016

Tylko, że gdy afery w Po wychodziły na jaw leciały głowy i to w samej śmietanie towarzystwa, a samo Po mięklo, przepraszalo i odwracalo decyzję. PIS natomiast jak beton łamie jawnie prawo i ma gdzieś reguły jakie obowiązują w państwie prawa.  

user
wolny obywatel 31.183.222.4 16:27:12 12-01-2016

legionisto wskaż mi choć jedną głowę popapranca która poleciała w wyniku ujawnionej afery jedni nazwisko!!! i kogo i kiedy przepraszało nie wiem kim jesteś ale chyba twoje zdrowie zwłaszcza głowy nie jest mocną twoją stroną 

user
Legia 94.254.145.24 16:39:52 12-01-2016

Sikorski, Grabarczyk,Kwiatkowski tak na poczekaniu. Mało było rekonstrukcji rządu? Co najmniej dwukrotnie po aferach. Przeprosili za złamanie konstyticji i wybór 2 dodatkowych sędziów, respektuac tym samym wyrok TK. Nie chce powrotu Po ale fakty są faktami.  Polecam więcej się interesować.

user
hasler 80.48.66.3 12.01.2016
Bardzo   uwiera PISoBolszewicką sektę i jej wyznawców że świat nie koniecznie podziela jej chorą wizję Kraju Rad.

Spokojnie, porządna laxa dopiero przed wami, zaopatrzcie się w pampersy :)
user
JEBAĆPISiPO 89.78.104.255 12.01.2016

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA!
A TE KURWY Z PO, CZYLI NOWOCZESNA JESZCZE WAS WYRUCHAJĄ LEMINGI!

user
LEGIA 94.254.145.24 17:00:17 12-01-2016

NOWOCZESNA Nowy Demon PiSu do straszenie... Rzekomi banksterzy. Jeśli ktoś w parlamencie jest banksterem to przedewszystkim Pan minister Morawiecki z PIsu, który był dyrektorem banku Zachodniego. PETRU NIGDY nie był dyrektorem żadnego banku. Jakie masz dowody, że Nowoczesna to łódź ratunkowa dla PO? Kilku przerzutow wagi piorkowej gdzieś w samorządach? Jakie masz dowody ma to, że ktoś finansuje KOD? No chyba nie takie jak Kukiz? Pozdrawiam Polskę myślącą i ta walczaca tez,czemu nie...

user
asasas 83.31.63.223 12.01.2016

Nie znam tych ludzi. Na pewno z Przemyśla?

user
Legia 31.128.8.212 12.01.2016

Przemyk a TY z jakiej organizacji się urwał? KGB czy STASI?  Pp co Co nazwiska obywateli?

user
oko 178.42.81.35 13.01.2016

Pierwszy z lewej Witold Domanski Brat Kapusia Artura obecnie Kurtz donosiciela z czasów Metalowca

user
hasler 80.48.66.3 15:59:19 13-01-2016

Każdy kapuś i miernota sądzi innych swoją PISoBOLSZEWICKĄ miarą.

A ten z metra cięty z ŻOLIBORZA Balbina jak się miewa gosiu ?

user
old 77.253.171.255 20:28:03 13-01-2016

kto dzisiaj pamięta Metalowiec ?

user
LEGIA 188.146.3.134 01:03:23 14-01-2016

Co to za bezczelna ocena ludzi po członkach jego rodziny! Wymiotowac mi się chce gdy widzę takie osobiste wycieczki po członkach rodziny. Wystarczyło, że raz pisowski guru prof. Staniszkis skrytykowała obecna władze, ażeby PiS  znalazł jej plamę w rodowodzie. Zresztą pamiętacie czego dotyczył słynny cytat Kurskiego "ciemny lud to kupi" właśnie rzekomego dziadka z Wermahtu Donalda Tuska.   Chyba wystarczająco udowodniłem, że pisowski retoryka polega na straszeniu, opluwaniu, podkopywaniu autorytetów i buntowniu ludzi na siebie. Tak zwana polityka złej energii. Analizując dzisiejsza sytuacje można dojść do wniosku, że promotor A.Dudy się myli, krakowski UJ się myli, Helsinka fundacja Praw Człowieka się myli, UE się myli, jedynie PiS ma rację. Wystarczy wcisnąć wam kolejna teorie spiskowa, że sprzeciw wszystkich dookoła spowodowany jest zagrożeniem ich interesów. Podatek bankowy i od hipermarketów to gówniane pieniądze w skali kraju.  Nikt nie bierze jednak pod uwagę, że mamy dodatni bilans handlowy po raz pierwszy od wielu lat. A trybunał konstytucyjny został przyjęty nie po to by osłabić banki i hipermarkety a po to by docisnac śrobę wam obywatelom coraz to nowymi podatkami. Będą tak dociskac wam śrobę aż zrealizują swoje 500zł na dziecko.  Na pozostałe kosmiczne obietnice im nie wystarczy, bo już wycofali się z podniesienia kwoty wolnej od podatku i wieku emerytalnego. Nie wspominam o innych obietnicami, które wymieniłem wyżej, bo tylko głupi by w nie uwierzył. Uważając się za światły elektorat PiSu  jest jednak jak beton i zamiast szanowac ruchy obywatelskie, które są kwiatem demokracji zaczyna lustrowac ludzi. np, że Pan Kijowie z KOD nie płaci alimentów, co mnie to obchodzi w kontekście trybunału konstytucyjnego? Niech sąd rozstrzyga alimenty Pana Kijowskiego nie Jarosław Kaczyński.  Obrzydliwe!

user
przemyślanka 185.18.135.199 14.01.2016

Odpowiadam zainteresowanym - osoby są na pewno z Przemyśla - sama jestem na tym zdjęciu i jestem z tego dumna.
Nikt nie kwestionuje legalności wyboru. Bulwersuje jedynie sposób sprawowania władzy. W czasie kampanii  wyborczej PIS mówił dużo o pojednaniu, dobrej zmianie, pomocy najuboższym, konsultacjach społecznych itd.
Po objęciu władzy od razu przeszedł do sparaliżowania TK, co miał już w planie wcześniej. Przeforsowane w grudniu ustawy były przygotowane już w okresie 2005-2007, ale nie przeszły, Trudno więc mówić tutaj o naprawianiu czegoś, co zepsuło 8 lat rządów PO.
Zadziwia mnie także zjadliwość wypowiedzi przeciwników KOD. Każdy może mieć jakieś poglądy polityczne, warto jednak zwrócić uwagę na sposób ich wyrażania.
Jak mówił prof. Bartoszewski - warto być przyzwoitym. Także na forach internetowych
Pozdrawiam

user
Ania 93.105.142.131 13:13:31 14-01-2016
user
Legia 31.128.8.212 15:42:19 14-01-2016

Felieton -  specyficzny rodzaj publicystyki, krótki utwór dziennikarski (prasowy, radiowy, telewizyjny) utrzymany w osobistym tonie, lekki w formie, wyrażający - często skrajnie złośliwie - osobisty punkt widzenia autora.

user
GRACE 104.234.249.129 25.01.2016

WIDZE 14 A CZEMU NIE W PRZEMYSLU  WSTYDZILI SIE  NA CALE MIASTO  TYLU  A ZBIERAJA  KASE  NA KOD TO DOBRZE ZE W RZESZOWIE NIE W PRZEMYSLU 

user
Marta 89.188.222.251 13.03.2016

Jestem dumna i cieszę się, widać jacy KODowicze są sympatyczni, ciekawe jak można dołączyć do Was!

nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium