Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Region
Policjanci uratowali kobietę, która wpadła do Sanu
27-letnia mieszkanka Stalowej Woli, która wpadła do Sanu, ma sporo szczęścia, że zauważył ją mężczyzna spacerujący z psem. Natychmiast zawiadomił tamtejszych policjantów, którzy uratowali kobiecie życie.
fot. archiwum KPP Stalowa Wola
Miejsce, gdzie stalowowolscy policjanci wyciągnęli 27-letnią kobietę.

Do tego przykrego zdarzenia doszło 7 stycznia br. Jak już wspomnieliśmy, policję o tym wypadku powiadomił przed południem 63-letni mieszkaniec Stalowej Woli, który był na spacerze z psem. W trakcie spaceru pies kilka razy powracał w to samo miejsce, co zaciekawiło mężczyznę. Gdy podszedł, zobaczył dryfujące rzeką ciało i natychmiast powiadomił policję.
Jak poinformował oficer prasowy KPP w Stalowej Woli aspirant sztabowy Andrzej Walczyna, funkcjonariusze, którzy szybko pojawili się w pobliżu mostu przy ulicy Czarnieckiego, zauważyli, że kobieta daje oznaki życia. Bez wahania weszli do wody, aby ratować tonącą. Po chwili wyciągnęli ją z rzeki na brzeg. Kobieta była przytomna, lecz wychłodzona. Policjanci udzielili jej pierwszej pomocy, jeden z nich okrył ją swoją kurtką. Jak się okazało, kobieta podczas spaceru poślizgnęła się i wpadła do Sanu. Była trzeźwa. Trafiła do stalowowolskiego szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
frac 83.24.213.81 08.01.2016

Oj ma kobiecina szczęście.

nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium