Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Przemyśl
Fachowcy od cięcia i koloryzacji na rzecz orkiestry
W niedzielę, 10 stycznia, styliści fryzur ze 120 salonów w całej Polsce będą w pocie czoła pracować na rzecz 24. finału WOŚP. Dochód z akcji „Fryzjerzy dla WOŚP” zasili znajdujące się w zakładach orkiestrowe puszki. W Przemyślu z orkiestrą zagrają dwa salony fryzjerskie.
fot. materiały organizatora
– To niesamowite, że można usiąść w fotelu fryzjerskim, stać się piękniejszym i jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! – zachęca do wizyty w jednym z dwóch przemyskich zakładów Jurek Owsiak.

Będą to: Salon Fryzjerski A. Bara przy ul. Jasińskiego 40 i HAIR CLUB M. Demkiewicz przy Grodzkiej 21. Oba zakłady 10 stycznia będą pracować pełną parą. W orkiestrowej akcji, zorganizowanej przez markę Kemon, biorą udział już po raz 11. Każdy klient, który tego dnia pojawi się we wspomnianych placówkach z zamiarem zmiany lub odświeżenia fryzury, wesprze tym samym 24. finał WOŚP. Płacąc za usługę fryzjerską, zasili bezpośrednio orkiestrową puszkę (opłata w wysokości kwoty przewidzianej za wybraną usługę, ale mile widziane są i wyższe datki). Warto wcześniej zadzwonić do salonu i umówić godzinę wizyty.

W ubiegłorocznej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP” w salonach fryzjerskich w całej Polsce udało się zebrać 125 tys. złotych, a we wszystkich dotychczasowych finałach ponad 1,3 mln złotych.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium