Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 337/2016, Piątek 2 grudnia 2016 r., Pauliny i Balbiny
Opublikowano
Przemyśl
Książę Żyliński: – Tu, w Przemyślu, zaczyna się Unia Europejska
Na zaproszenie Przemyskiego Konwentu Społeczno-Gospodarczego na przełomie roku gościł w nadsańskim mieście najbogatszy Polak na Wyspach Brytyjskich książę Jan Żyliński.
fot. Mariusz Godos
– Nie wiem, być może kuleje marketing czy odpowiedni wizerunek. Miasto musi mocno zaistnieć w wyobraźni biznesmenów – uważa najbogatszy Polak na Wyspach Brytyjskich książę Jan Żyliński.

Zrobię wszystko, aby pomóc

– Nie bez kozery mówią, że Przemyśl to miniatura Krakowa. Ilość zabytków i ich klasa daje olbrzymi potencjał. Poznałem wiele ciekawych i prężnie działających osób. Mam zamiar rozsławić wasze miasto w Londynie i na całych Wyspach Brytyjskich (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
12 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Hrabia z Zasania 46.113.159.59 05.01.2016

Kuleje zarzadzanie. A w Przemyslu to raczej konczy sie Unia Europejska i Polska C. Ostatni swiatlo zgasi z Urzedu Miejskiego. Jeszcze troche i samorzad w Przemyslu nie wyzywi sie, bo kto zaplaci podatki?

user
Ona 26 77.112.38.121 16:50:46 28-01-2016
Czy kończy czy zaczyna .. bajka !! ... :) skoro ziemie na których sie narodziliśmy Kochamy walczmy o nią ...
user
a 94.40.44.230 05.01.2016

i kończy... i nie ma długo długo nic...

user
Ona 26 77.112.38.121 16:52:03 28-01-2016
o dobrze napisane skoro długo nie ma nic ... mamy sporo do zagospodarowania tylko myślmy ... myślmy pozytywnie ....
user
mon-tini 31.175.128.9 06.01.2016

Mam takie przyziemne pytanie: czy książę wyjechał z Przemyśla z solidną porcją materiałów promocyjnych, które tak po prostu będzie mógł rozdać znajomym w Londynie? Skoro Konwent miał promocję w lokalnej prasie chciałbym aby dziennikarze zapytali o póki co skromne i przyziemne kwestie. Np. materiałów nie dostał, ale planujemy wysłać dwa kartony pięknych przewodników w przyszłym tygodniu.


Wiem, że moja uwaga jest mało wyszukana, ale zamiast myśleć w czarnobiałych kategoriach interesuje mnie otoczenie całego wydarzenia.


Książę Żyliński w radiowym wywiadzie brzmiał bardzo interesująco. Rozumiem, że skoro jest milionerem nie mnie oceniać jego techniki działania, mogę się tylko cieszyć z ciepłych słów pod adresem naszego miasta. Natomiast wypadałoby zastanowić się czy ma lub będzie miał do dyspozycji  katalogi o Przemyślu. Z pewnością na efekty jego działania wpłynie wsparcie przemyskiego środowiska.


Skoro dorobił się na handlu plakatami i pomogła mu osławiona szkoła polskiego plakatu może wniesie nowa jakość w kwestii wydawnictw o grodzie nad Sanem.


user
lanzar 77.112.38.121 11:56:56 28-01-2016

i właśnie takim mysleniem ludzie nie mający pojęcia o zarządzaniu promowaniu i walczeniu o swoje otoczenie doprowadzają  do dna... sami siebie... Konwent przemyski jest organizacją NON-PROFIT to raz , dwa nasz urzad miasta z władzami na czele olewają wszystko nawet wizyte Księcia Żylinskiego, w Rzeszowie władze przywitały godnie gościa niestety , ale co zrobić , osobiście od lat czekam na zmiane gospodarza na prawdziwego biznesmena co nasze miasto przywróci do życia na nowo

user
PRZ 85.89.174.205 08.01.2016

Jeśli za promocję zabierze się konwent to nic z tego nie będzie, bo to kółko wzajemnej adoracji i dbania tylko o interesy kilku prywaciarzy w Przemyślu. Konwent nie chce dopuścić żadnych zewnętrznych inwestorów bo zaczną zatrudniać ludzi, którym obecni przemyscy prywaciarze płacą minimalną krajową.

A tak gdy pojawi się nowa firma/firmy będą stanowić konkurencję jako nowy pracodawca więc przemyscy "biznesmeni" będą musieli podnosić wynagrodzenia a tego się boją najbardziej.

user
lanzar 77.112.38.121 12:00:28 28-01-2016
i kolejny zazdrosny nie mający pojęcia o niczym ale zazdrość boli :) konwent współpracuje z wieloma krajami owszem dla dobra przedsiębiorców i regionu bo o to chodzi , poczytaj doucz sie i wróć a przede wszystkim sam zacznij walczyć o miasto pokaż ze coś potrafisz a pozniej oceniaj... i osoboscie jestem ich sympatykiem niech rozwijaja nasze miasto!!!!
user
przedsiębiorca 77.112.38.121 16:43:21 28-01-2016

ludzie którzy mają kase i miliony boją sie najbardziej podniesienia pracownikom pensji ?? !?!?! co za kretynizm... Ci co prowadza interesy moga sie jedynie bać głupich rządów bądź rozporządzeń władz Przemyśla ...!!! sam jestem przedsiębiorcą i myslisz ze niechciałbym zeby w mojej firmie moi pracownicy czyli moja grupa !!! zarabiali dużo \/?!?!?! oczywiście że chciałbym ale ja mam do zapłacenia czynsz ZUS podatki, media itp... o tym nie pomyslisz !!!! ????JA  Przedsiębiorca z PRZEMYSLA !!!

user
mało_latek 77.112.38.121 16:47:50 28-01-2016
heh widać jeszcze w PL znajdują sie tacy co nie maja pojecią o sytuacji u siebie ani na świecie :)   BRAVA dla przemyskiego Konwentu ... przynajmniej starają sie dla naszego regionu !!!!
user
ON :) 77.112.38.121 28.01.2016
Przemyśl STOLICA POLSKI !!! :):)
user
Wollllllf 5.172.252.140 28.01.2016

Znowu spinki ..ludzie zrozummy ze zamiast sie klocic walczmy na nasze ziemie gdzie nasze rodziny sie wychowywaly i gdzie beda sie wychowywac .Kocham Przemysl ale ubolewam jak wladze nie dokonca umiejetnie nami kieruja:/

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę