Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 343/2016, Czwartek 8 grudnia 2016 r., Marii i Wirgiliusza
Opublikowano
Przemyśl
Zmiana organizacji ruchu na Dworskiego
Nowe oznakowanie na skrzyżowaniu ul. Dworskiego z Konarskiego ma poprawić bezpieczeństwo w tym miejscu. Na razie większość kierowców jeździ po staremu.
fot. Paweł Bugira
Wielu kierowców nadal lewym pasem jedzie prosto.
Na razie większość kierowców albo nie zauważa nowego oznakowania, albo je wprost ignoruje i lewym pasem jedzie prosto. – Na to wpływu nie mamy – mówi J. Cielecki. – Czas pokaże, czy nowe rozwiązanie się sprawdzi. Być może to kwestia czasu, aby kierowcy (...)
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
22 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
weko 178.42.222.124 03.01.2016

To rozwiazanie jest do kitu i tylko spowolni poruszanie sie ul Dworskiego.Było dobrze to trzeba powymyslac i utrudnic.

user
ssss 31.183.255.123 03.01.2016

ciekawe jak długo ktoś nad tym myślał !!!

user
obywatel 94.254.129.123 03.01.2016

Pytam sie Po co? Po co utrudniac zycie?

user
kris 83.6.242.33 22:16:23 03-01-2016

wazny jest zysk czyli mandaty hehe

user
pawliszakwojtek 31.175.75.194 03.01.2016

a czy nie lepiej było  by wprowadzić spowrotem drogę dwupasmową na jazdę na wprost ( w dół stronę Dworskiego) pozostawiając lewoskręt. Całe nieszczęście tego skrzyżowania polega na tym że wielu kierowcó a zwłaszcza przyjeżdnych skręcało w ulice Konarskiego z prawego pasa, co powodowało zagrożenie i częśte stłuczki i wypadki. 
Pozatym zmiana organizacji ruchu została wprowadzona bez należytej informacji. 

user
babajaga 178.183.229.100 03.01.2016
Gdzie ktoś widział zagrożenie?..... teraz to dopiero zrobi się babajaga, jak ktoś w ostatniej chwili zorientuje się, że jest na niewłaściwym pasie, a będzie chciał jechać prosto... wielkie hamowanie i kolizja gotowa! Było dobrze, to po co zmieniać, chyba że za innowacyjny plan wpadła przed świętami niezła nagródka
user
izaak 79.185.162.241 03.01.2016

namalowiac strzalke nakazu skretu w lewo na lewym pasie a na prawym nakaz jazdy prosto i po sprawie.....drogowcy

PS>

wyremontujcie te dziury bo az zal mi mojego zawieszenia w tym przemyslu, choma kladki buduje a podstawowych rzeczy nie widzi....

user
heniu z wąsem 31.183.232.130 03.01.2016

Ciekawy jestem tylko kiedy na tej ulicy i na ulicy Mickiewicza zostanie polozona nowa nawierzchnia?!?!?!

user
wnerw 31.183.226.190 22:18:46 03-01-2016

nie zostanie bo pan cHoma twierdzi ze szalec beda wszyscy i maja byc dziury

user
kierowca 94.40.74.10 03.01.2016

co za debil to wymyślił? niech się zarejestruje w PUP

user
Gosc 92.40.249.7 03.01.2016

Ja nie ma wplywu . A znaki ostrzegawcze o zmianie organizacji ruchu ? 

user
mirba 83.31.33.135 03.01.2016

Jak to nie ma wpływu - a informacja o zmianie organizacji ruchu. Ta powinna z miesięcznym wyprzedzeniem pojawiać się w mediach nie wspominając już o właściwej informacji uprzedzającej na Dworskiego. A tu mamy ewidentny grzech zaniechania.


user
szofer 31.183.218.225 03.01.2016

A co na to  POLICA - Ruch Drogowy ?? / Naczelnik-Komendant /

Boi się każdy odezwać bo leci ze służby ??

Ile kasy skubnął pomysłodawca i który to taki DEBIL ???

czy znowu maczał w tym palce znawca Pusiar ?


user
FFF 62.93.41.73 03.01.2016

A JA MAM TAKIE NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE???



 PO CO TO JEST TAK TERAZ ZROBIONE???

user
mieszkanka dworskiego 31.183.245.113 03.01.2016

Ale bzdura, duża ilość samochodów skręca w lewo  do Biedronki zaraz za skrzyżowaniem . Tak  więc "w prawo w lewo i pach w drzewo"

user
Pająk 81.161.204.19 03.01.2016

WORD zarobi

user
kopers 83.31.31.232 03.01.2016

to rozwiązanie jest bez senu, tylko utrudnia, dobrze było jak było, nie kombinujmy bo przekombinujemy

user
...... 79.185.158.148 03.01.2016

Od razu rondo zrobić i każdy by zauważył :)

user
zew 94.40.75.124 04.01.2016

A ja to zauważyłam i myślalam ze wczesniej tez tak bylo a ja tak jezdziłam :d

user
czaroko 5.172.237.107 04.01.2016
Miało być lepiej, a wyszło jak zwykle ....  do du..y
user
szajba1507 94.40.23.162 04.01.2016

ale głupota masakra .. 

user
były mieszkaniiec bloku 29 37.152.19.50 04.01.2016

Ciekawe co ma zrobić kierowca, wyjeżdżający spod bloku numer 29 tj. po lewej stronie jezdni, chcący pojechać np. do Biedronki? Z obecnego oznakowania, wynika, że trzeba skręcić na ul. Konarskiego, następnie na Mickiewicza, na końcu zawinąć na Dworskiego i ustawić się na prawym pasie.

nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium