Życie Podkarpackie nr 42/2017 Życie Podkarpackie nr 42/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 295/2017, Niedziela 22 października 2017 r., Filipa i Kordulii
Opublikowano
Przemyśl
Reggaegang System i Mr Pollack zagrają dla WOŚP-u. Wspieramy Orkiestrę w Galerii Sanowa!
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Przemyśla i okolic do przyłączenia się i wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Galerii Sanowa w dniu 10 stycznia od godziny 10.00.

Tegoroczny ogólnopolski finał odbędzie się pod hasłem „Pediatria i godna opieka ludzi w podeszłym wieku”, co oznacza, że razem z Orkiestrą wspierać będziemy najmłodszych i najstarszych.

Galerii Sanowa wspólnie z Miejskim Domem Kultury w Przemyślu przygotowałi mnóstwo atrakcji zarówno muzycznych, jak i tanecznych. Swoje umiejętności zaprezentują m. in.: Szkoła Tańca A-Z, Szkoła Tańca Golden Dance, podopieczni Centrum Kulturalnego, Studio AGA, Zespół Szkół Muzycznych, zespół dziecięcy MDK „Wiolinowe nutki”, wokalistka Izabela Marciak oraz zespoły Guitar Project, M.A.P Band, KODO, zespoły wokalne V Batalionu Strzelców Podhalańskich oraz Forwilde, Misnamed, Unplugged i Hope.

W trakcie trwania powyższych występów odbywać się odbędą się liczne animacje dla dzieci tj. gry i  zabawy z upominkami, fotobudka, konkursy szachowe, karaoke, strefa dla malucha, a w niej malowanie buziek, modelowanie baloników i kącik plastyczny. Zorganizowany zostanie również kiermasz gadżetów WOŚP. Szpital wojewódzki przeprowadzi badania profilaktyczne poziomu cukru, pomiaru ciśnienia oraz konsultacje zdrowotne.

Od godziny 16.00 zaprosimy na koncerty przed Galerię Sanowa – zagrają dla nas Reggaegang System, Sabała Bacała oraz Mr Pollack.

Na zakończenie imprezy o godzinie 20.00 wypuścimy „Światełko do Nieba”.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
Sonda
Jak często wyjeżdżasz na zagraniczne urlopy?
  • Przynajmniej raz do roku
  • Częściej niż raz do roku
  • Raz na kilka lat
  • Urlop zawsze spędzam gdzieś w Polsce
  • Nigdy nie wyjeżdżam podczas urlopu
nr 42/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium