Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 142/2018, Wtorek 22 maja 2018 r., Julii i Heleny
Opublikowano
Przemyśl
Reggaegang System i Mr Pollack zagrają dla WOŚP-u. Wspieramy Orkiestrę w Galerii Sanowa!
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Przemyśla i okolic do przyłączenia się i wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Galerii Sanowa w dniu 10 stycznia od godziny 10.00.

Tegoroczny ogólnopolski finał odbędzie się pod hasłem „Pediatria i godna opieka ludzi w podeszłym wieku”, co oznacza, że razem z Orkiestrą wspierać będziemy najmłodszych i najstarszych.

Galerii Sanowa wspólnie z Miejskim Domem Kultury w Przemyślu przygotowałi mnóstwo atrakcji zarówno muzycznych, jak i tanecznych. Swoje umiejętności zaprezentują m. in.: Szkoła Tańca A-Z, Szkoła Tańca Golden Dance, podopieczni Centrum Kulturalnego, Studio AGA, Zespół Szkół Muzycznych, zespół dziecięcy MDK „Wiolinowe nutki”, wokalistka Izabela Marciak oraz zespoły Guitar Project, M.A.P Band, KODO, zespoły wokalne V Batalionu Strzelców Podhalańskich oraz Forwilde, Misnamed, Unplugged i Hope.

W trakcie trwania powyższych występów odbywać się odbędą się liczne animacje dla dzieci tj. gry i  zabawy z upominkami, fotobudka, konkursy szachowe, karaoke, strefa dla malucha, a w niej malowanie buziek, modelowanie baloników i kącik plastyczny. Zorganizowany zostanie również kiermasz gadżetów WOŚP. Szpital wojewódzki przeprowadzi badania profilaktyczne poziomu cukru, pomiaru ciśnienia oraz konsultacje zdrowotne.

Od godziny 16.00 zaprosimy na koncerty przed Galerię Sanowa – zagrają dla nas Reggaegang System, Sabała Bacała oraz Mr Pollack.

Na zakończenie imprezy o godzinie 20.00 wypuścimy „Światełko do Nieba”.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium