Życie Podkarpackie nr 42/2017 Życie Podkarpackie nr 42/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 291/2017, Środa 18 października 2017 r., Łukasza i Juliana
Opublikowano
Przemyśl, BOLESTRASZYCE
Zaprezentują trendy ślubne 2016/2017
Modne suknie i garnitury, unikatowe dekoracje, przebojowe zespoły weselne i inspiracje na pierwszy taniec – wszystko to przyszli nowożeńcy będę mogli podpatrzyć podczas rewii ślubnej już 3 stycznia 2016 r. w Villi Bolestraszyce.

Rewia ślubna ma podwójny wymiar. Z jednej strony jest okazją dla firm z branży weselnej na zaprezentowanie swojej oferty. Z drugiej stanowi miejsce, gdzie narzeczeni mogą w jednym czasie załatwić wiele spraw związanych z organizacją wymarzonego wesela.

Tradycją rewii są degustacje wyrobów firm gastronomicznych, cukierniczych, a także występy zespołów na żywo i pokazy szkół tanecznych. Nie zabraknie również firm modowych prezentujących najnowsze kolekcje sukien ślubnych i bielizny, a dla panów garniturów.

Swoje usługi polecać będą również fotografowie oraz kamerzyści. Podziwiać będzie można wspaniałe dekoracje ślubne, ciekawe, śmieszne i niepowtarzalne zdjęcia z fotobudki. Rewia dostarcza mnóstwa pomysłów i pozwala na podpatrzenie ciągle zmieniających się trendów. Daje okazję do porównania ofert wielu firm i złożenia zamówień na korzystnych warunkach. To także szansa na udział w licznych konkursach i wygranie cennych nagród ufundowanych przez wystawców.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
Sonda
Jak często wyjeżdżasz na zagraniczne urlopy?
  • Przynajmniej raz do roku
  • Częściej niż raz do roku
  • Raz na kilka lat
  • Urlop zawsze spędzam gdzieś w Polsce
  • Nigdy nie wyjeżdżam podczas urlopu
nr 42/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium