Życie Podkarpackie nr 16/2017 Życie Podkarpackie nr 16/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 115/2017, Wtorek 25 kwietnia 2017 r., Marka i Jarosława
Opublikowano
Przemyśl
8. Charytatywny Turniej Piłki Nożnej – moc atrakcji dla maluchów
Kolejna edycja gwiazdkowego turnieju Fundacji ŻP „Podaruj Dzieciom Radość” i redakcji Życia Podkarpackiego zbliża się wielkimi krokami. Wspólnie bawić się będziemy w niedzielę, 10 stycznia, od godziny 9.30 do 18.00 w hali POSiR w Przemyślu.
fot. zbiory własne
fot. zbiory własne

Jak co roku na naszym turnieju króluje duch sportowej rywalizacji. Zabraknąć nie może zatem pokazu Szkoły Tańca „A-Z”.

Efektownymi, wymagającymi nie lada umiejętności trikami na BMX-ach popiszą się młodzi rowerzyści BRT Riders.

Wielbiciele tańca oczekiwać będą na pokaz breakdance’u w wykonaniu młodych, zdolnych ze Szkoły Tańca Unique Street Artists. 

Zabawą pomagamy innym dzieciom

W tradycję naszego turnieju na stałe wpisała się Mała Olimpiada Wielkiej Sprawy dla przedszkolaków. Odwiedzą nas maluchy z 6 placówek: przedszkoli miejskich nr 2, 11, 12, 13, 16 oraz przedszkola „Kraina Odkrywców”. W zawodach liczyć się będą szybkość i sprawność, ale przede wszystkim dobra zabawa! Mali koszykarze szaleć będą z piłkami, hokeiści z krążkami, a detektywi amatorzy w wersji mini wyśledzić będą musieli ukryte na widowni fanty. W naszej olimpiadzie nikt nie przegrywa. Wszystkie przedszkola zajmują pierwsze miejsce!
fot. zbiory własne

Łakocie i magia

fot. zbiory własne
fot. zbiory własne

Od rana dzieci będą się oddawać beztroskiej zabawie na bezpłatnym wesołym miasteczku, które udostępni w gwiazdkowym prezencie firma „Galicja”. Wszystkich gości uraczymy na osłodę tego dnia przepysznym Megatortem, a gdyby maluchom delicji było mało, wystarczy odszukać wesołego Pingwina, który specjalnie dla Was przygotuje słodkie upominki. Przez cały dzień małe i trochę starsze damy będą mogły oddać się w ręce pań ze Szkoły Medycznej im. Jadwigi Iżyckiej w Przemyślu, które przyozdobią ich paznokcie fantazyjnymi, karnawałowymi wzorkami i kolorkami. 

Gwiazdą wieczoru będzie Magik Markus, który zaserwuje widzom pokazy iluzji na wesoło. Jego towarzyszka – Arashi, kobieta fakir – w ekscytujących pokazach zaskoczy widzów wytrzymałością i elastycznością ciała. Zapraszamy do wspólnej zabawy już 10 stycznia! Każdy zebrany tego dnia grosik przeznaczymy na rzecz organizacji zimowego wypoczynku dla dzieci z najuboższych rodzin z Przemyśla. Bawcie się z nami jak co roku!

WOŚP

Tego dnia świętujemy też Wielki Finał WOŚP. Serdecznie zapraszamy wolontariuszy WOŚP, aby kwestowali na rzecz orkiestry również na naszej imprezie. Cele może mamy różne, ale wspólnie kwestować będzie raźniej!

fot. zbiory własne
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
Sonda
Czy kultywowałeś w tym roku tradycję śmigusa-dyngusa?
  • Tak, wykorzystując każdą okazję, by kogoś oblać
  • Symbolicznie, oblewaliśmy się tylko w domu z rodziną
  • W tym roku jakoś nie było okazji, nadrobię w kolejnym
  • Nie uznaję tego zwyczaju
nr 16/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium