Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 115/2018, Środa 25 kwietnia 2018 r., Marka i Jarosława
Opublikowano
Przemyśl
Wystąp w teledysku Cztery Kilo Obywatela!
4KO to zespół ska folk punkowy z okolic Przemyśla. Chłopcy realizują właśnie długogrający krążek, którego premiera planowana jest na maj 2016. Chcesz odegrać główną rolę w promującym album singlu, zobaczyć swoje nazwisko na okładce płyty? To poratuj, kierowniku, drobniaczami!

4KO dotychczas wszystkie swoje akcje realizowali wyłącznie z prywatnych funduszy, zamiast zabierać swoje dziewczyny do kina i na randki, lokowali kasę w sprzęt, koszty utrzymania sali prób, media, opracowanie graficzne plakatów, okładek, transport, socjal, noclegi itp.... Wszystko po to, by zachować artystyczną niezależność.

Na popularności w internecie zyskują obecnie akcje, które owej autonomiczności sztuki nie naruszają, a w sposób namacalny przekładają się na pomoc w realizacji zamierzeń. To akcje crowdfoundingowe. Na czym to polega? Wymyślasz projekt (tu dokończenie płyty i realizacja singla) i próbujesz ideę ową puścić w świat, zaszczepić innym. Zainteresowani akcją ślą fundusze, przy czym każdy grosik jest mile widziany, a za wsparcie otrzymują wybrane fanty.

– Dużym sukcesem dla lokalnego zespołu ze wsi pod Przemyślem jest posiadanie pozycji wydawniczej, którą można nabyć na terenie całego kraju, znaleźć na półkach znanych sieci sklepów. Sukces ten jest wprost proporcjonalny do wyrzeczeń, jakie poczynić musimy, by móc się cieszyć efektami. Nie stoi za nami żaden oligarcha i producent batonów na chudnięcie, stoją za nami nasz wysiłek i wspólna praca. Przy drugim albumie 4KO mamy przyjemność pracować pod okiem znakomitego i znanego realizatora Jacka Młodochowskiego, pracującego już 8 lat ze sławami w USA, a całość zwieńczyć mecenatem szczecińskiej wytwórni Jimmy Jazz Records. Prosimy o skorzystanie z naszej propozycji, a jest to szansa na wpisanie swojego nazwiska na stałe w drobną część historii muzyki ska punkowej w Polsce – zachęca Mateusz Fac, perkusista zespołu.

fot. Wojciech Górski

Nagrody: podziękowanie na okładce płyty, rola w teledysku!

Nagrody są rozmaite i dla każdego, nawet jeśli zainwestujesz złocisza, bo niby grosz do grosza... ale im więcej tych groszy, tym większa szansa na realizację zamierzeń 4KO, nagrody atrakcyjniejsze i satysfakcja wyższa. 

Co w zamian za wsparcie finansowe?

T-shirty, płyty, imienne podziękowania nadrukowane na okładce nowej płyty (!), zdjęcia z dedykacją i autografami, wyjazd na wybrany koncert wraz z zespołem, a potem niezapomniane afterparty (!), obsada w fabule teledysku, a nawet więcej – pierwszoplanowa w nim rola (!).

Więcej informacji i pełen opisy projektu znajdziecie TUTAJ. Nie czekaj, wesprzyj chłopaków z naszego podwórka i ciesz się swoim nazwiskiem wpisanym w historię muzyki!

fot. Wojciech Górski
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium