Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 115/2018, Środa 25 kwietnia 2018 r., Marka i Jarosława
Opublikowano
Lubaczów, HORYNIEC- ZDRÓJ
Oddaj krew i zostań św. Mikołajem
Do udziału w mikołajkowej akcji zbiórki krwi, planowanej w najbliższą niedzielę, 6 grudnia, zapraszają członkowie tamtejszego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”.
fot. ze zbiorów własnych
Akcje krwiodawstwa o tej porze roku są bardzo częste. W listopadzie zbiórka krwi odbyła się w Jarosławiu, z inicjatywy Klubu Krwiodawców „Serducho”, działającego w jarosławskim ZSTiO.

– Zbiórka krwi odbędzie się w godzinach od 9 do 12 w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju – informuje Janusz Rawski, przedstawiciel zarządu KHDK „Ratownik”. – Będzie też możliwość zapisania się do rejestru Honorowych Dawców Szpiku Kostnego. Zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi – dodaje. Od wielu lat podobnym akcjom inicjowanym przez krwiodawców z „Ratownika” przyświeca hasło „Oddaj krew – to nie boli”. Będzie ono również mottem niedzielnej akcji. Uczestnicząc w niej, możesz zostać Świętym Mikołajem i podarować bezcenny prezent komuś, kto naprawdę go potrzebuje.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
mikołajek22 37.47.43.62 07.12.2015

Ilu Mikołajów się zgłosiło? Ja swoim imieniem też odpowiadam za Mikołajki i w ramach tego oddałem krew w ramach Bahk pko, namówił mnie tata, a teraz ja zachęcam innych :)

nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium