Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 169/2018, Poniedziałek 18 czerwca 2018 r., Marka i Elżbiety
Opublikowano
Przemyśl
Grudzień pełen świątecznych wydarzeń w Galerii Sanowa
Mikołajowe szaleństwa, świąteczny bieg mikołajów, tworzenie ozdób, pieczenie pierniczków, moc prezentów – wszystko to między 5 a 23 grudnia!
fot. Marcin Łabuda

Galeria Sanowa zaprasza wszystkie dzieci na niesamowite spotkanie ze Świętym Mikołajem. Z tej okazji przygotowano wiele fantastycznych i różnorodnych atrakcji, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie. 

Będą warsztaty dekorowania pierniczków oraz muffinek – przy użyciu gęstego lukru oraz kolorowych pisaków spożywczych i innych dodatków dzieci będą tworzyć jedyne w swoim rodzaju słodkie ozdoby, które później zostaną zapakowane i przekazane dzieciom by mogły je wziąć ze sobą do domu.

Dzieci zostaną zaproszone na warsztaty artystyczne, podczas których będą tworzyć autorskie świąteczne obrazki na bazie materiałów z filcu i naklejek piankowych oraz ozdoby świąteczne w postaci drewnianych dzwonków, choinek, mikołajków itp.

Będzie śpiewanie kolęd i piosenek świątecznych wspólnie z przedszkolakami oraz uczniami szkoły muzycznej. Powstanie specjalna strefa dla najmłodszych, gdzie znajdzie się basenik z piłeczkami, gigantyczne klocki oraz dmuchane zabawki.

Starsze dzieci będą mogły wziąć udział w „bitwie na śnieżki” oraz zagrać w interaktywne gry zimowe na X-boxie.

Kolejną atrakcją będzie mikołajowe studio fotograficzne, gdzie klienci będą mogli wykonać wesołe zdjęcie ze świątecznymi rekwizytami. Zdjęcia te będą na miejscu drukowane i wręczane klientom na pamiątkę wizyty w Galerii.

W tym wesołym dniu nie może zabraknąć malowania buziek, wspólnych zdjęć ze Świętym Mikołajem oraz uwielbianej przez wszystkich waty cukrowej i popcornu.

Świateczny bieg mikołajów, 6 grudnia, godz. 18:30

Nieco starszych przyjaciół Mikołaja zapraszam w dniu 6 grudnia do wzięcia udziału biegu dookoła Galerii Sanowa. Zgłosić do niego może się każdy. Jedynym warunkiem udziału jest odpowiedni strój, oczywiście mikołajowy. Pierwsze 250 osób, które zapisze się na bieg otrzyma czapkę mikołajową Galerii Sanowa oraz słodkości.

Start biegu o godzinie 18:00 przed wejściem głównym go centrum. Nagrody przewidziane są dla wszystkich uczestników biegu. Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin biegu dostępny jest na stronie organizatora biegu.

Świąteczne pakowanie prezentów, 14 – 24 grudnia

W dniach od 14 do 24 grudnia 2015 r. będzie wielkie pakowanie prezentów. Każdy, kto zrobi zakupy w dniach od 1 do 24 grudnia 2014 r. na kwotę min. 50 zł, po okazaniu paragonu hostessie, będzie miał szansę na zapakowanie swoich zakupów w formie prezentu świątecznego.

 

Wielki powrót Świętego Mikołaja, 23 grudnia, godz. 15:00

W dniu 23 grudnia dodatkowo dzieci mogą liczyć na „Wielki powrót Świętego Mikołaja” – od godziny 15:00 w specjalnie przygotowanej strefie dzieci spędzą miło czas ze Świętym Mikołajem, podczas gdy rodzice będą mogli robić zakupy. Będzie śpiewanie kolęd, tańce, wspólne zdjęcia oraz kącik plastyczny, gdzie dzieci przygotują ozdoby choinkowe oraz kartki świąteczne.

Szczegóły na www.galeriasanowa.pl oraz na Facebook’u

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium