Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 343/2016, Czwartek 8 grudnia 2016 r., Marii i Wirgiliusza
Opublikowano
Jarosław
16-latek morduje kotka. Szokujący film trafił do internetu
– Malutki kotek. Jeszcze żywy – mówi oprawca. Za chwilę uderza zwierzakiem o łopatę i rzuca bezwładne zwłoki. Zaczyna kopać dołek. – O, jeszcze żyje. Pochowamy go żywego – stwierdza, śmiejąc się i podśpiewując. – Nie no. Zabijemy – mówi i łamie kotkowi kręgosłup. – Gnij szmato – kończy.
Kadr z bulwersującego filmu.


Bulwersujący film został opublikowany na portalu społecznościowym. Jak się później okazało, profil był fałszywy. Drastyczne nagranie wywołało ogromne oburzenie. Miłośnicy zwierząt, organizacje zajmujące się nimi żądali ukarania winnego. Sprawą zajęła się policja. Funkcjonariusze (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
14 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
:( 213.231.199.176 25.11.2015

Co się dzieje z naszym społeczeństwem?

user
kotka 80.5.187.229 25.11.2015

pier***ny gnój !!! Niech go szlag!!!!

user
Zwierzolubna 37.248.255.80 25.11.2015

Podajcie tylko adres a sie niem zajma... to nie czlowiek... to prawdziwa szmata!!!

user
Manek 82.160.81.67 25.11.2015

Mam nadzieje że policja się tym zajmie i życie podkarpackie opublikuje wynik całej sprawy o ukazaniu tego zwyrodnialca 

user
przemek 31 178.43.90.23 25.11.2015

to jest ludzi  kochasz malutki kotku nie zabijesz wiersze STOP przemocy zwierząt kochasz ludziom

user
... 185.18.135.11 25.11.2015

niech z nim zrobią to samo co on zrobił temu zwierzęciu !

user
kot 31.63.22.129 25.11.2015

Biedny kotek... a ten gnojek niech dostanie za swoje zabijac niewninne zwierzeta w glowie sie nie mieści ta dzisiejsza młodzież myślą ze sa bezkarni w takim wieku wszyscy sa ogarnieci lecz jak widac zdarzają sie przypadki debilizmu!!!

user
Wkurzona 31.128.8.247 25.11.2015

W koncu znaleźli sk****na..! Oby ciebie szmatlawcu tak ktos polamal. Zycze mu za krzywde tego zwierzecia zeby samochod go potracil i do konca życia wozek inwalidzki!

user
Lolek pomidorek 83.28.27.100 20:41:20 05-05-2016
Zgadzam się!
user
RV 94.40.75.10 25.11.2015

A jeszcze dzisiaj, zapewne, złożeczący sadyście na tym forum, policjanci i ci którzy napisali ten artykuł zeżarli na obiad, kolacje szczątki jakiegoś zakatowanego na śmierć zwierzaka, no kurde nic się nie stało i wszystko gra i tak ma być, no nie ?!?

 

YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO

user
RanyBoskie JestemKioskiem 46.182.184.11 26.11.2015
Łapy i kręgosłup połamał bym smieciowi .
user
kama 94.254.146.69 26.11.2015

NIECH GO SZLAG TRAFI SZMACIARZA... ZEBY TAK BEZLITOSNIE POTRAKTOWAC MALEGO NIEWINNEGO KOTKA ;( ZYCZE MU NAJGORSZEGO ! NIECH ZGINIE !

user
mk 91.193.208.124 27.11.2015

Będę i myślę ,że nie tylko ja - monitorował te sprawę o będę oczekiwał,ze ten śmieć   trafi do pierdla . A tam  niech się współwiężniowie  dowiedzą kim on jest   , ze wszystkimi tego skutkami. ŚMIERĆ  KANALII.

user
Marta 83.28.27.100 05.05.2016

Serio? Takiemu malutkiemy bezbronnemu kociakowi? A co do tego chłopaka... Ku**a sam gnij szmato jedna! Ty się dobrze czujesz? Do więzienia go! To stara pie******a szmata! Niech ja cię tylko zobaczę na oczy! Zobaczysz nie będzie ci wesoło! Jesteś zj****y! -,-

nr 49/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium