Życie Podkarpackie nr 02/2017 Życie Podkarpackie nr 02/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 17/2017, Wtorek 17 stycznia 2017 r., Antoniego i Rościsława
Opublikowano
Jarosław
Pomóż dzieciom przetrwać zimę 2015!
Już po raz dwunasty Jarosław dołącza do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”. Rozpoczęła się zbiórkę m.in. trwałej żywności, przyborów szkolnych i zabawek.
www.jaroslaw.pl

Zabawki, książki, artykuły szkolne i papiernicze, słodycze, żywność nadającą się do długotrwałego magazynowania, środki czystości i inne przedmioty służące dzieciom - te wszystkie rzeczy można przekazywać na zbiórkę dla dzieci.  Zabronione jest natomiast zbieranie jakichkolwiek środków finansowych.
Celem akcji, podobnie jak w latach ubiegłych, jest udzielenie pomocy dzieciom mieszkającym w Jarosławiu, pochodzącym z rodzin wielodzietnych, będących w trudnej sytuacji materialnej. Zebrane dary zostaną przekazane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - koordynatora akcji, najuboższym rodzinom z naszego miasta. Tradycyjnie dzieci w grudniu otrzymają prezenty mikołajkowe podczas imprezy organizowanej co roku przez MOPS.

Informacji na temat przedsięwzięcia udzielają pracownicy MOPS. Kontakt: Justyna Mazurkiewicz - tel. 16 624 27 64, Jakub Skobyłko - tel. 16 624 27 66.   

nr 02/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Czy uważasz, że w placówkach handlowych powinien obowiązywać zakaz handlu w niedzielę?
  • Tak
  • Nie