Życie Podkarpackie nr 12/2018 Życie Podkarpackie nr 12/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 80/2018, Środa 21 marca 2018 r., Benedykta i Lubomira
Opublikowano
Jarosław
Plac zabaw na ul. Orkana już gotowy
Znajdujący się na ul. Orkana nowy plac zabaw został oficjalnie otwarty. Jest jednym z największych w mieście. Jego powierzchnia wynosi blisko pół hektara.
fot. Iga Kmiecik

Dobiegła końca budowa placu zabaw na ul. Orkana. Najmłodsi mieszkańcy mogą już z niego korzystać. Mają na nim dużo miejsca do zabawy na świeżym powietrzu. – Jest to projekt zrealizowany w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego, który zyskał 410 głosów mieszkańców. Zakres prac objął wykonanie nawierzchni bezpiecznych, montaż urządzeń zabawowych, małej architektury oraz nasadzenie drzew, krzewów i trawników. Dla dzieci pojawiły się kolorowe zabawki m.in. zestaw wielofunkcyjny, huśtawki, karuzela, gra kółko i krzyżyk, tablica do rysowania, stół do tenisa stołowego, stolik z siedziskami. Zamontowanych zostało też dodatkowych 16 ławek i 6 koszy na śmieci. Teren jest ogrodzony – informuje Iga Kmiecik z Kancelarii Burmistrza.

fot. Iga Kmiecik
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 12/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Czy uważasz, że wprowadzenie nocnej prohibicji, czyli zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach od 22 do 6, to dobry pomysł?
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania