Życie Podkarpackie nr 8/2018 Życie Podkarpackie nr 8/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 54/2018, Piątek 23 lutego 2018 r., Romany i Damiana
Opublikowano
Przemyśl
Nocą rabaty się kocą, czyli noc zakupów w Galerii Sanowa
Już dzisiaj, 13 listopada br., między 18.00 a 22.00 nastąpi kolejna odsłona Nocnych Zakupów pt. „Nocą rabaty się kocą”. Prócz zakupowego szaleństwa przewidziany jest konkurs ze wspaniałymi nagrodami o łącznej wartości 10 000 zł.
Moc rabatów, fikuśne gadżety i mega konkurs z cennymi nagrodami  to atrakcje czekające na każdego, kto dzisiejszego wieczoru wybierze się do Galerii Sanowa i odda nocnemu szaleństwu zakupów.  Wystarczy zrobić zakupy za min. 100 zł, aby zapewnić sobie szansę wygrania jednego ze sprzętów RTV i AGD znajdujących sie w puli konkursowych nagród. Spośród wszystkich zarejestrowanych w danej godzinie paragonów zostanie wybranych 5 na najwyższe kwoty. Zadanie konkursowe będzie polegać na odnalezieniu  koperty ukrytej w pluszowym kocie oraz udzieleniu odpowiedzi na proste pytanie prowadzącego. 

Ale to nie wszystko! Oprócz fantastycznej zabawy będą na was czekać kocie kubeczki, torby zakupowe, parasolki i maskotki kota BONifacego z bonem zakupowym o wartości 50 zł. Dzieciaki bedą mogły puścić wodze fantazji w konkursie na najładniejszego kota BONifacego i wygrać bon zakupowy do sklepu Smyk. Każdy znajdzie coś dla siebie w szerokiej ofercie sklepów – zwłaszcza, że będą na was czekać atrakcyjne rabaty na aktualne kolekcje. 

Kolekcja kocich gadżetów Galerii Sanowa.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 8/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Oglądasz Eurowizję?
  • Tak, zawsze
  • Nie i nie zamierzam
  • Dotąd nie, ale jeśli dostaną się przemyślanie, obejrzę