Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 171/2018, Środa 20 czerwca 2018 r., Bogny i Florentyny
Opublikowano
Przemyśl, Korczowa
Udaremniony przemyt kilku samochodów
Tylko w ciągu ostatniego weekendu funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali cztery kradzione samochody oraz nadwozie, również ze skradzionego pojazdu.
fot. serwis BiOSG
Wartość skradzionego w Grecji BMW X5 wynosiła 35 tys. zł.

Wywiezienie samochodu osobowego marki BMW X5 udaremniono w sobotę, 31 października na przejściu w Korczowej. Kierował nim 24-letni obywatel Azerbejdżanu. Ustalono, że warte 35 tys. zł auto, zostało skradzione w lutym w Grecji.

Strażnicy w Medyce zatrzymali tego dnia dwa kolejne pojazdy. Cysternę o wartości 50 tys. zł próbował przewieźć 49 – letni Ukrainiec. Funkcjonariusze ustalili, że oryginalny numer VIN pojazdu został całkowicie zeszlifowany. W jego miejsce naniesiono nowy. Drugim samochodem, Skodą Octavią jechał obywatel Mołdawii. Auto zostało skradzione w Czechach, jego wartość to 90 tys. zł.

W niedzielę, również w Medyce zatrzymano kradzionego quada marki Honda, którego próbował przewieźć do swojego kraju 21-letni obywatel Ukrainy. Pojazd został skradziony w Wielkiej Brytanii. Jego wartość oszacowano na 15 tys. zł. Także w niedzielę, inny Ukrainiec próbował przejechać z nadwoziem o wartości 3 tys. zł, pochodzącym z kradzionego Mercedesa.

fot. serwis BiOSG
Warte 3 tys. zł nadwozie z Mercedesa próbował przewieźć 51-letni Ukrainiec.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium