Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 142/2018, Wtorek 22 maja 2018 r., Julii i Heleny
Opublikowano
Jarosław, Przemyśl, Lubaczów, Przeworsk, Region
Wypróbuj bezpłatnie konto Premium na Życie.pl
To już ostatnia chwila, by skorzystać z naszej promocji! Tylko do poniedziałku, 30 listopada br., możecie odebrać swój prezent z okazji 48. urodzin Życia Podkarpackiego i czytać nas bez ograniczeń na Życie.pl. Nie zwlekajcie!

Co to za prezent?


 Tydzień bezpłatnego konta Premium oznacza dostęp do wszystkich zdjęć i pełnych wersji artykułów, które w tej chwili widzisz tylko częściowo, oznaczone gwiazdką Premium. Dzięki temu nie tylko możesz się zapoznać ze wszystkimi artykułami z papierowego wydania Życia Podkarpackiego w formie elektronicznej, ale – po pierwsze – większość z nich przeczytasz znacznie szybciej, bo nawet kilka dni przed ukazaniem się gazety, i po drugie – jest ich więcej, ponieważ oddajemy w Twoje ręce wiadomości z obu wersji gazety: wydania przemyskiego i jarosławsko-lubaczowsko-przeworskiego, które różnią się zawartością kilku stron informacji.

 

 W prezencie oddajemy Ci do dyspozycji 2 bezpłatne e-wydania Życia Podkarpackiego, czyli pliki PDF odzwierciedlające treść i układ graficzny drukowanej wersji Życia Podkarpackiego do wygodnego czytania na komputerze i teblecie. Nasze e-wydania też różnią się od papierowego Życia, ponieważ łączą w sobie informacje z obu wydań. Gdy więc wersja papierowa gazety ma np. 32 strony, wersja cyfrowa może mieć ich nawet 40! Twoje 2 bonusowe e-wydania Życia będą do pobrania w panelu użytkownika lub w odpowiedniej zakładce www.zycie.pl/e-wydania z dopiskiem „do pobrania”.

 

 Kolejnym miłym dodatkiem jest 7-dniowa możliwość przeglądania ogłoszeń drobnych z naszej gazety. To nawet kilkaset dodatkowych ogłoszeń z wielu branż, które w tej chwili są dla Ciebie niewidoczne. Znajdziesz je poniżej bezpłatnych ogłoszeń on-line.

Kto i jak może odebrać podarunek?


Każdy! Wystarczy go przyjąć i przez tydzień czytasz nas do woli! Promocja urodzinowa ruszyła 4 listopada i potrwa do końca miesiąca. Możesz uruchomić swoje bezpłatne konto Premium w dowolnym momencie, ale najpóźniej 30 listopada. Po tym czasie stracisz możliwość odebrania prezentu. Nie ma więc na co czekać!

 Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem portalu Życie.pl, załóż konto. Zajmie Ci to 2 sekundy, jeśli zrobisz to za pomocą aplikacji Facebooka czy Google+, lub 5 sekund, jeśli wolisz samodzielnie wpisać imię i e-maila. Po wejściu na konto potwierdzasz tylko chęć odebrania prezentu, i gotowe! Stajesz się użytkownikiem Premium (w panelu zauważysz swój prezent, a obok niego datę obowiązywania Twojego bezpłatnego konta), a e-wydania automatycznie pojawiają się na Twoim koncie gotowe do pobrania. Klik i masz je na swoim komputerze lub tablecie. Uwaga, jeśli masz problem z pobraniem e-wydania, sprawdź, czy nie masz zablokowanej opcji wyskakujących okienek – informacja pojawi się w prawym górym rogu strony.

 Jeśli masz już konto na portalu Życie.pl, zaloguj się. Od 4 listopada Twój podarunek tam na Ciebie czeka. Postępuj jak wyżej.

☑ 
Masz już konto Premium? Nie martw się, nie zapomnieliśmy o Tobie. Dziękując za to, że już obdarzyłeś nas zaufaniem, po wygaśnięciu Twojego konta Premium przedłużymy jego aktywność o kolejny tydzień bez dodatkowych opłat.

 

bezpłatne konto premium przez tydzieńMamy nadzieję, że nasz prezent urodzinowy będzie dla Was miłą niespodzianką, a portal Życie.pl redagowany wspólnymi siłami przez naszą ekipę – dziennikarzy, grafików, korektorów – przypadnie Wam do gustu i sprawi wiele frajdy, tak jak nam sprawia jego tworzenie. Bądźcie z nami!

8 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
tetad 109.196.112.70 04.11.2015

OK. Po darmowym prezencie konczy sie okres prenumeraty darmowej,wiec mam poytanie czy ja musze zglosic redakcji,ze nadal chce miec te prenumerate? Czy jak nie zglosze to automatycznie konczy mi sie i nie jest automatycznie naliczana oplata? 

user
Redakcja ŻP 83.14.14.137 15:39:21 04-11-2015

Witamy, żadna opłata nie jest naliczana automatycznie. Jeśli będzie Pan chciał po bezpłatnym tygodniu przedłużyć konto Premium, można je zakupić na naszej stronie już od 5,99 zł za miesiąc: https://www.zycie.pl/premium

Pozdrawiamy :)

user
Bogdan 78.131.239.62 04.11.2015

jak na tak długi 48 letni czas wydawania prasy to nie za wiele dorobiliście się,  otwieram Życie i tylko  same tytuły to po co mi tu zaglądać.

user
Redakcja ŻP 83.14.14.137 15:42:14 04-11-2015

Jeżeli chciałby Pan czytać pełne wersje artykułów na naszym portalu, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego tygodnia konta Premium: https://urodziny.zycie.pl/

user
w 31.183.248.248 07.11.2015

Na stronie [REKLAMA: treść usunięta przez moderatora] są te same artykuły za darmo i co redakcja na to?

user
czytelnik 94.254.129.134 12:31:21 09-11-2015

czytam życie od lat, od niedawna online. zaglądam tez na konkurencyjne lokalne serwisy. jak dla mnie nie ma porównania - wolę zapłacić za dostęp premium i przeczytac wyczerpujący artykuł niż zadowolic sie szczątkowym info za free...

user
xyz 79.185.221.111 15:37:18 11-11-2015

@w jeśli chodzi o nowiny to też trzeba wykupic dostęp, jak chcesz przeczytać te lepsze arty. za darmo dają same ochłapy. i nie wiem skąd takie komentarze skoro większość internetowych wydań prasy stosuje takie rozwiązania - zobacz wyborcza , politykę itd

user
por 31.183.229.40 19.11.2015

Wolę czytać artykuły na tablecie niż w papierze, taki mamy klimat, XXI wiek.

nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium