Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Przemyśl
Uwaga! Ruszają spotkania edukacyjne dla seniorów
Powołana 8 miesięcy temu Przemyska Rada Seniorów aktywnie wspiera władze miasta w realizacji polityki senioralnej i podejmuje inicjatywy na rzecz przemyślan w jesieni życia. Jedną z najbliższych będą spotkania dla seniorów, organizowane w gmachu Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej.
fot. UM Przemyśl
Przemyska Rada Seniorów bierze udział w ogólnopolskim projekcie „Zoom na rady seniorów. Uniwersytet Obywatelski”, mającym wypracować zasady dobrej współpracy tego typu organów z samorządem lokalnym. Na zdjęciu członkowie rady podczas warsztatu diagnozującego, który miał doprecyzować obszary tej współpracy.

12 listopada (czwartek) o g. 11 rada seniorów zaprasza mieszkańców miasta na pierwsze z cyklu otwartych spotkań. Gośćmi inauguracyjnego będą: miejski rzecznik konsumentów i przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Uczestnicy debaty pochylą się nad kwestiami bezpieczeństwa.  Będzie mowa o tym, jak uchronić się przed różnego typu oszustami oraz jak bronić się przed tymi podszywającymi się pod policję.

Na kolejne tego typu spotkania zapraszani będą eksperci różnych dziedzin, a poruszane zagadnienia będą dotyczyły m.in.: prawa konsumenckiego i zdrowia.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Chcesz dodać własne ogłoszenie?
Wybierz wydanie papierowe lub online. Dotrzyj do 100 000 czytelników szybko i łatwo.
Dodaj ogłoszenie