Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 143/2018, Środa 23 maja 2018 r., Iwony i Dezyderego
Opublikowano
Region, Rzeszów, Przemyśl, Sanok, Łańcut
Przemyski zamek na koszulkach sportowców
Specjalne koszulki meczowe, promujące województwo podkarpackie, w tym również Przemyśl, prezentują podczas tegorocznej edycji Ligi Mistrzów zawodnicy klubu Asseco Resovia. Wśród uwiecznionych na nich obiektów jest między innymi Zamek Kazimierzowski.
fot. www.assecoresovia.pl
Zawodnicy Asseco Resovii w koszulkach promujących Podkarpacie.

Rzeszowscy siatkarze promują Podkarpacie na imprezach sportowych w kraju i zagranicą. Na umowie podpisanej między klubem a zarządem województwa podkarpackiego ma zyskać wizerunek naszego regionu.

Siatkarze Asseco Resovii mają do dyspozycji 3 komplety koszulek w białym kolorze z napisem „Visit Podkarpackie”. Na każdej prezentowany jest inny, charakterystyczny dla naszego regionu zabytek. Miasto Przemyśl jest promowane poprzez Zamek Kazimierzowski, z kolei Łańcut poprzez Zamek Lubomirskich, a Sanok – Muzeum Budownictwa Ludowego. Stolicę Podkarpacia promują natomiast koszulki w kolorze czerwonym, przedstawiające rzeszowski Rynek.

Zawodnicy będą przekonywać śledzących ich popisy na parkiecie widzów, że warto przyjechać na Podkarpacie nie tylko na mecz.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium