Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 339/2016, Niedziela 4 grudnia 2016 r., Barbary i Piotra
Opublikowano
Jarosław, Szówsko
Samochód uderzył w ogrodzenie i stanął w płomieniach. Kierujący miał 2 promile
27-letni jarosławianin w Szówsku na łuku drogi nie zapanował nad volkswagenem touranem, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie, po czym pojazd się zapalił.
fot. KPP Jarosław

Do zdarzenia doszło przedwczoraj, tuż po godz. 22.  Pracujący na miejscu policjanci z Wiązownicy ustalili, że kierujący volkswagenem touranem  na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem,  zjechał na przeciwny pas ruchu, a potem uderzył w ogrodzenie. Przez uderzenie samochód ponownie został wyrzucony na drogę i się zapali.

Badania wykazały, że młody kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, w dodatku nie miał przy sobie prawa jazdy.  Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności do 2 lat, a także zakaz prowadzenia pojazdów.  Odpowie też za spowodowanie kolizji drogowej i uszkodzenie ogrodzenia posesji.

fot. KPP Jarosław
17 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
powodzian 31.128.8.34 31.01.2015

Tak się bawią wojskowi. 12 lat i chałupa 

user
sssss 88.220.43.58 31.01.2015

I tak na szczęście to tylko ogrodzenie, a nie drugi samochód z poprawnie jadącym niewinnym kierowcą z naprzeciwka. Albo co gorsza, z dziećmi... 2 promile... i włączyła mu się wyobraźnia skończonemu kretynowi.... Żenada...
Jeśli @powodzian pisząc "wojskowi" masz na myśli, że pracuje w wojsku, powinien zostać wydalony z pełnienia tej służby 

user
szulanka 31.128.8.31 31.01.2015

tak to wojskowy ;) na jego szczęście ludziom którzy przechodzili tamtędy kilka sekund wcześniej  nic się nie stało !!!!!!

user
james 176.110.151.36 01.02.2015

Ludzie opamiętajcie się! Macie jedno życie przecież. Czasem nie warto być kozakiem... Przecież tam zaraz jest szkoła... W dzień niestety ale zabiłby kogoś na 100% bo tam non stop ktoś przechodzi...

user
Florianska 31.128.8.34 01.02.2015

James nie jestes lepszy    przypomnij sobie jak jezdziles ostatnio ? Wez sie ogarnij !

user
Www 62.244.152.151 01.02.2015

Przecież on nie jest z Jarosławia, co za tumany piszą te artykuły !

user
james 176.110.151.36 01.02.2015

Ja przynajmniej się podpisałem. Mam świadomość swoich błędów.

user
marco 94.254.145.203 01.02.2015
Kiedyś musiał nadejść kres jazdy pod wpływem .
user
touran 94.254.145.203 01.02.2015
Mundurowi bawią się inaczej .
user
wku 178.197.239.249 02.02.2015

Krzysiu ale dałes popis głupoty...a mówili że brat głupszy...tez by sie spalil po pijaku...nie wiadomo ktory głupszy...

user
SkatePark Szówsko 31.128.8.30 02.02.2015

Te wasze niektóre  komentarze są  żałosne, każdy przecież popełnia błędy , trudno stało się to się stało po ch... tu jeszcze drążyć temat  myślicie że coś przez  to  osiągniecie ? ;>  ważne ze nikomu nic się nie stało , a nie  już tragiczne historie wymyślacie skoro macie takie bujne  fantazje  to piszcie wiersze, a nie komentarze  ;] ...  Nie pozdrawiam ! ! ! 

user
Nikoś 31.128.8.30 02.02.2015
To jest i tak nic,  ostatnio jak jakiś wariat  hondą  koło szkoły ekonomicznej  w Jarosławiu   dawał    to  masakra , chyba miał tam v-teca. Pozdrowienia dla niego. Kolego to nie jest dobre miejsce do palenia gumy,  tam są kamery ;-) 
user
mati 94.254.145.203 02.02.2015

Teść nie będzie zachwycony jak zobaczę swoje auto w takim stanie :) 

user
kpp 83.14.14.141 02.02.2015
user
anty waly 94.254.145.203 02.02.2015

Cyt. Kocioly nigdy nie były mądre . 

user
cloe 31.128.8.243 05.02.2015

Masakra, powinni karać surowo takich 'kierowców'. Przejeżdżam codziennie tą drogą i taki 'procentowy' pozbawi Cię zdrowia a co gorsza życia.

user
barbara 31.128.8.243 05.02.2015
SkatePark Szówsko  02.02.2015

Te wasze niektóre  komentarze są  żałosne, każdy przecież popełnia błędy , trudno stało się to się stało po ch... tu jeszcze drążyć temat  myślicie że coś przez  to  osiągniecie ? ;>  ważne ze nikomu nic się nie stało , a nie  już tragiczne historie wymyślacie skoro macie takie bujne  fantazje  to piszcie wiersze, a nie komentarze  ;] ...  Nie pozdrawiam ! ! ! 



SkatePark Szówsko no nie wiem czy takie żałosne, o to chodzi  żeby komentować takie debilne zachowania, żeby pokazywać że nie popiera się jazdy po spożyciu, ciekawe czy żałosne byłoby gdyby kogoś zabił... Takich zachowań  nie nazywa się błędami tylko idiotyzmem i brakiem mózgu albo chociażby wyobraźni. Niedawny wypadek z motorzystą, którego potrącił pijak za kierownicą, ledwo przeżył, osierociłby dzieci, a wszystko przez pijanego kierowce. 

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę