Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 339/2016, Niedziela 4 grudnia 2016 r., Barbary i Piotra
Opublikowano
Jarosław
Kazimierz Ziobro krytycznie o Mieczysławie Golbie
„Obserwując Pańskie poczynania mogę to jedynie podsumować słowami: Biedny to będzie Senat, a jeszcze biedniejsza Polska” – tak poseł Kazimierz Ziobro wyraża się o partyjnym koledze Mieczysławie Golbie. Jego zdaniem to właśnie poseł z Wiązownicy przyczynił się do usunięcia go z list wyborczych do Sejmu.
fot. Paweł Bugira
Kazimierz Ziobro nie chce już zajmować się polityką. - Jest za brudna - mówi.
Nieobecność Kazimierza Ziobry (Solidarna Polska) na listach wyborczych mogła dziwić. Postanowił on wyjaśnić powód na swojej stronie internetowej. K. Ziobro opisuje, że za sprawą Mieczysława Golby, kolegi z tej samej partii, został podstępem usunięty z list wyborczych. „Mój błąd to (...)
fot. Paweł Bugira
Mieczysław Golba zapewnia, że nie jest winny braku rekomendacji na listy wyborcze dla partyjnego kolegi.
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
15 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
123 88.220.123.162 21.10.2015

Oto poziom PISuarów,

a tak nawiasem mówiąc k...a k...ie łba nie urwie.

user
Bartek1982 79.188.116.158 21.10.2015

Poseł Ziobro wyleciał bo perfidnie kłamał. Jego tłumaczenie żeby dać mu dietę bo ma wnuka jest śmieszne. Panie pośle Ziobro :  Kończ waść, wstydu oszczędź!

user
profesor 178.37.146.164 21.10.2015

ale, jaja

user
Dyktafon 94.254.193.110 21.10.2015

Przeciez podsluchy zawsze trzymaly się Mietka. Sekretarz podsluchiwal Wojta dyktafonem. A dyktafon byl z biura podelskiego Golby

user
mariusz1.p 79.188.116.158 21.10.2015

Ziobro dobrze znał swoją przeszłość. Nigdy nie powinien był trafić do polityki.  Z tego co wiem mieszka w Lańcucie.  ( inny okręg wyborczy)A chciał być kandydatem z Jarosławia do którego nawet nie zagląda.

user
lolek 185.25.120.246 21.10.2015

metody pana Golby znane nie od dziś..

user
Zatroskany 83.24.138.154 21.10.2015

Kapownicy do piwnicy, a nie do Senatu.   W Senacie powinni być ludzie zacni z naukowymi cenzusami, a nie swawolni cwaniaccy chłopcy z boiska. Żenujący jest poziom polityków. Podchody, kapowanie to poziom młokosów z podwórka, a nie mężów stanu. Za co takim płacić tak duże pieniądze ?   Za kompromitację najwyższego Organu w Polsce ?

user
Mikołaj Jędreczko 83.31.236.219 21.10.2015

Nie znam osobiście Ziobry, poznałem go przez facebook gdzie reklamuje swoj blog. www.kazimierzziobro.pl     Na polu za przeproszeniem piździ to czytałem co nieco. Zresztą co w Wielkich Oczach można wieczorem robić i to jeszcze w taką psią pogodę. Nie wiem czy był czerwony, czy nie. Wiem, że dawał komunistom popalić za co dostawał po garbie i teraz jakieś  dostał nawet odznaczenia od Lecha Kaczyńskiego.  Jak był czerwony to pewno nie on jeden. Na liście PISU w naszym terenie jest prokurator  spod Krosna, który oskarżał w stanie wojennym  działaczy solidarności i jak niektórzy mówią był nawet lektorem partyjnym. Teraz zmienił poglądy i kandyduje. Przecież Kmicic też stał się Babiniczem.

user
Gośka 83.31.236.98 22.10.2015

No.... No....  ale jaja.  Czytałem. Politycy to jednak mega krętacze. Od góry do dołu. Typowe pranie mózgów. Na wybory nie idę. Kopacz wykopać, a kapusiom też trzeba dokopać. Ziobro dla dobra zdrowia może się zamknąć i odpoczywać. Adijos  ! ! !

user
Janusz 178.42.229.254 22.10.2015

Ciekawe kto tu kłamie.  Dziewiątego września Kazimierz cacy, składa hołd ziobrowski naczelnemu Ziobrze. Za dwa dni po telefonicznym  " koleżeńskim" uprzejmie donoszę Zbynio cichaczem wyrzuca Kazimierza z listy , by za dwa3 tygodnie donieść na stronie Golby, że Ziobro to trefny komunista. Znam Kazika z Huty, a później z wyjazdu do roboty w Niemczech. Drażniły mnie jego poglądy jednoznacznie skrajnie antykomunistyczne. Żeby teraz komunistą został ? Wybaczcie, ale nie wierzę. Gdyby nawet, był fajnym chłopem. Zapraszam go na grzyby do Radawy. Szkoda zdrowia. Kim jest Golba, my dobrze wiemy. Zapytajcie jego pracowników jak ich traktuje i jak im płaci.

user
Jarosławianka 178.42.82.123 22.10.2015

Nieładnie Panie Golba Nieładnie !   Żeby takie świństwo zrobić koledze ?  Tego po kulturalnym człowieku bym się nie spodziewała. Gdzie Pański honor ?  Przecież Pan go nie bronił, Pan go podstępnie wrobił !  ZWYCZAJNE   SWINSTWO

user
Korczyński 178.42.82.123 22.10.2015

Nie zawracajcie sobie głowy Ziobrą ani Golbą . Pierwszy do skansenu, drugi inkfizytor niech dorzuci na stos kolejnych kandydatów z listy PiS, którzy otarli się o PZPR.     Golba, było się wicewójtem i kupiło się za grosze budynki po SKR tak, czy nie ? Jak to z tym przetargiem było? Może zająłby się tą sprawą poseł prokurator z Krosna ?   Co ? też trefny?

user
Józeczek 79.185.219.235 22.10.2015

Ten mocherowiec komunistą ?  To tak jakby św. Jan Kanty był kanciarzem.   Przecież jebel Ziobro w hucie z tablicy ogłoszeń zrobił kapliczkę.   Panie Golba Panu coś się popieprzyło w głowie. Perkusja ci w łeb uderzyła czy co ?   Zostawmy mocherowców i kuglarzy donosicieli. Zapraszam na ryby !    Zer i rybki z Sanu wyskakują.

user
Mochikanin 83.28.65.116 22.10.2015

Wyście kuźwa  wszyscy świeci, Polityków na  Księżyc a kapowników jeszcze dalej na Marsa, nie do  Senatu. Chcecie się bawić w wybory to wybierzcie  MAZURKIEWICZA !  Ma pieniądze i firmę i jeszcze  grosza państwowego nie dostał.  Będzie nowy, niskażony tą kure...ską polityką. Nie, to siećta w domu na czterech i patrzcie            w telepatrzydło co  Wam da Szydło.

user
Normalny 83.28.91.106 23.10.2015

Gdzie dwóch się bije tam trzeci zrównoważony, spokojny, uczciwy i rzeczowy człowiek skorzysta. Głosujcie - zachęcam  na:                            M A Z U R K I E W I C Z A    do  S E N A T U

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę