Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 171/2018, Środa 20 czerwca 2018 r., Bogny i Florentyny
Opublikowano
Region, Stubno
Pamiętali o swoich babciach i dziadkach
W Gminnym Ośrodku Kultury w Stubnie odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Program artystyczny przygotowały dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Stubnie.
fot. ze zbiorów własnych
Program artystyczny dla swoich babć i dziadków przygotowały dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Stubnie.

Program artystyczny poprzedziło wystąpienie dyrektor stubnieńskiego zespołu Agnieszki Kowaliw, która w imieniu dzieci złożyła życzenia wszystkim babciom i dziadkom, którzy bardzo licznie przybyli do miejscowej szkoły, aby móc obejrzeć występy wnuków i cieszyć się swoim świętem. W programie wystąpili uczniowie klas kształcenia zintegrowanego, którzy wraz ze swoimi wychowawcami zaprezentowali wzruszający program słowno- muzyczny. Dodatkową atrakcją dla seniorów było przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów klasy trzeciej gimnazjum. – Jasełka te to część projektu promowania idei wolontariatu wśród uczniów i wcześniej wystawione były na oddziale pediatrii Wojewódzkiego Szpitala im. Świętego Ojca Pio oraz w Domu Pomocy Społecznej w Przemyślu – powiedziała dyrektor A. Kowaliw.

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć władz gminy Stubno na czele z wójtem Januszem Słabickim, sekretarzem gminy Danutą Kusz oraz przewodniczącym rady gminy Władysławem Styczyńskim.

fot. ze zbiorów własnych
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium