Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 174/2018, Sobota 23 czerwca 2018 r., Wandy i Zenona
Opublikowano
Lubaczów
Przedsiębiorca z Wólki Krowickiej nominowany
W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie nominacji podkarpackim firmom spożywczym w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego „Agro Polska”.

Nominacja wojewódzka nie jest jeszcze przepustką do otrzymania prestiżowego godła „Agro Polska”, ale stanowi wartościowe wyróżnienie regionalne oraz uprawnia do udziału w etapie ogólnopolskim konkursu. W br. odbędzie się już 22. edycja.
Ogólnopolski Konkurs Promocyjny „Agro Polska” to przedsięwzięcie organizowane pod patronatem ministra rolnictwa i rozwoju wsi. Główną ideą jest promocja polskich firm branży rolno-spożywczej, ich produktów oraz wzmocnienie marki i pozycji tych przedsiębiorstw na rynku polskim. Po rozstrzygnięciach na etapie krajowym zwycięzcy uzyskają przywilej znakowania swojego produktu Godłem Promocyjnym „Agro Polska” przez rok. Finał odbędzie się we wrześniu. Jak poinformowała Dominika Skoczylas z departamentu rolnictwa, geodezji i gospodarki mieniem urzędu marszałkowskiego, w Rzeszowie z rąk wicemarszałka województwa Lucjana Kuźniara nominacje odebrały 24 podkarpackie firmy. Wśród nich jest jedna firma z naszego regionu. To „Leda-Ser” Leszka Jakimowicza z Wólki Krowickiej w powiecie lubaczowskim. Życzymy powodzenia w finale konkursu

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium