Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 114/2018, Wtorek 24 kwietnia 2018 r., Grzegorza i Aleksandra
Opublikowano
Przemyśl, Babice
Wieniec z Babic w ogólnopolskim konkursie
Wieniec dożynkowy, przygotowany przez panie z KGW Babice, zajął 1. miejsce w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy. Obecnie walczy o zwycięstwo na etapie ogólnopolskim, rywalizując z 47 innymi wieńcami z całej Polski.
fot. nadesłane przez Agatę Wiśniowską
Wieniec dożynkowy, który wykonały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Babicach, jest owocem długiej i żmudnej pracy, a jego oryginalna forma wyróżnia go sposród pozostałych, bardziej tradycyjnych koncepcji.

Wieniec dożynkowy, który wykonały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Babicach jest owocem długiej i żmudnej pracy, a jego oryginalna forma wyróżnia go spośród pozostałych, bardziej tradycyjnych koncepcji. Pomysłowość autorów w naszym regionie zrobiła furorę, miejmy nadzieję, że na ogólnopolskim konkursie również zostanie ona doceniona.

O zwycięstwie w etapie ogólnopolskim decydują głosy (tzw. kłosy) oddane na portalu Moje Koło Gospodyń Wiejskich (link do portalu: https://konkurs.mojekgw.pl/). Aby móc zagłosować, należy się zarejestrować, a następnie po zalogowaniu oddać głos na wybrany wieniec. Gminę Krzywcza oraz cały powiat przemyski reprezentuje wieniec KGW z Babic. Typować może każdy internauta, a głosowanie trwa do 21 października br.

– Zaangażujcie wszystkich swoich znajomych, nasze panie mają szansę wygrać! – apeluje Agata Wiśniowska z Urzędu Gminy Krzywcza.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium