Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Przemyśl
5. urodziny Galerii Sanowa. Do wygrania samochód i inne cenne nagrody!
25 października 2015 r. już po raz 5. Galeria Sanowa będzie świętować urodziny. Uczczone zostaną eventem „Zmysłowe 5. urodziny Galerii Sanowa”.

Z okazji urodzin przygotowano dla klientów konkurs „Urodzinowy tort Galerii Sanowa” z fantastycznymi nagrodami do wygrania – rodzinny samochód osobowy Skoda Rapid oraz 5 nagród dodatkowych, tj. zestaw AGD (robot kochenny, wyciskarka do owoców, ekspres do kawy , mikrofalówka, multicooker s oraz zestaw noży i pojemników do przechowywania żywności), telewizor Samsung 48’ z zakrzywionym ekranem, weekendowy pobyt w Hotelu **** Arłamów wraz z pakietem SPA, kino domowe oraz bon zakupowy do perfumerii. Dodatkowo codziennie pięć osób, które danego dnia dokonają zakupów na najwyższe kwoty, będzie mogło wygrać bon na zakupy o wartości 50 zł każdy.

Zasady konkursu urodzinowego:

– Konkurs odbywa się w dniach od 1 do 24 października 2015r. Na pasażu ustawiony został wielki tort urodzinowy, a zadanie konkursowe polega na oszacowaniu ilości świeczek znajdujących się na tym torcie. Aby wziąć udział w konkursie i tym samym mieć szansę na wygranie jednej z naszych nagród, należy dokonać w Centrum Handlowym Galeria Sanowa, w okresie od 1 do 24 października 2015 roku, zakupu dowolnego towaru lub usługi za kwotę co najmniej 50 złotych brutto. Następnie, za okazany paragon, odebrać od hostessy kupon konkursowy, wypełnić kupon wraz z podaniem ilości świeczek na torcie i wrzucić go do urny znajdującej się przy stanowisku konkursowym. Kupon Konkursowy składa się z dwóch identycznych części, które wypełnia klient. Jedna część zostanie wrzucona do urny, a drugą należy zachować wraz z paragonem z zakupów aż do Wielkiego Finału, czyli do dnia 25 października. Konkurs nasz prowadzony jest w oparciu o Regulamin, który udostępniony został na stronie internetowej www.galeriasanowa.pl oraz  przy stanowisku konkursowym w trakcie prowadzenia Konkursu. W dniu 25 października 2015r., podczas imprezy urodzinowej wyłonieni zostaną zwycięzcy i wręczone nagrody – opisuje Monika Rokita, specjalistka ds. marketingu galerii.

Zmysłowy konkurs

– Zorganizujemy także konkurs fotograficzny związany oczywiście ze zmysłami. W mieście ustawione zostały wielkie bryły z grafikami zmysłów. Należy zrobić sobie zdjęcie ze ZMYSŁEM, a pierwsze 500 osób, które w dniu urodzin Galerii Sanowa, tj. 25 października pokaże nam swoje zdjęcie ze zmysłem otrzyma upominki dedykowane dla poszczególnych zmysłów – dodaje M. Rokita.

 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Chcesz dodać własne ogłoszenie?
Wybierz wydanie papierowe lub online. Dotrzyj do 100 000 czytelników szybko i łatwo.
Dodaj ogłoszenie