Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 176/2018, Poniedziałek 25 czerwca 2018 r., Łucji i Wilhelma
Opublikowano
Lubaczów, Wielkie Oczy
Rapujący zakonnik inspirował młodzież z Wielkich Oczu [WIDEO]
Ojciec Łukasz Buksa, franciszkanin z Krakowa, a wielkooczanin z pochodzenia, zawitał do Zespołu Szkół Publicznych w Wielkich Oczach, by rozmawiać z młodzieżą o radości życia i odkrywaniu talentów, a narzędziem ewangelizacji była jak zwykle muzyka.
fot. UG Wielkie Oczy
Kluczem do serca młodzieży jest muzyka. Wie o tym rapujący zakonnik o. Łukasz Buksa, który kilka dni temu spotkał się z uczniami Zespołu Szkół Publicznych w Wielkich Oczach.
fot. UG Wielkie Oczy
Spotkanie obfitowało w wielkie emocje, nie tylko muzyczne.

Kluczem do serca młodzieży jest muzyka. Wie o tym rapujący zakonnik o. Łukasz Buksa, który kilka dni temu spotkał się z uczniami Zespołu Szkół Publicznych w Wielkich Oczach. Spotkanie obfitowało w wyjątkowe emocje. Franciszkanin poprzez swoje utwory muzyczne próbował przekazać młodym ważne wartości i przekonać, że zawsze warto być sobą. Sporo słów padło też na temat szukania duchowych przewodników i odkrywania własnych talentów.

Warto dodać, że ostatnia, 4. płyta zakonnika, zatytułowana Możesz więcej, to element projektu obejmującego cykl rekolekcji, konferencji i koncertów skierowanych do młodzieży gimnazjalnej i licealnej. Zawiera jedenaście utworów opowiadających prawdziwe historie i dotykających trudnych spraw i łączy elementy: jazzu, gospel, soulu, funku i hip-hopu. 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium