Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 146/2018, Sobota 26 maja 2018 r., Filipa i Pauliny
Opublikowano
Przemyśl
Bardzo uciążliwy lokator. To z jego okna wyrzucono małego kotka
Minęło zaledwie dwa miesiące od czasu, kiedy Marek sprowadził się na ulicę Rokitniańską, a lokatorzy kamienicy już chcą się go pozbyć. Czym tak bardzo im się naraził?
fot. JS
Kamienica przy ulicy Rokitniańskiej i okno na drugim piętrze, z którego wyleciał kotek.
fot. Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada
Uratowany kotek.
– Jedenastego sierpnia, w nocy ktoś od nich przez okno wyrzucił talerz z jedzeniem, który spadł na auto i uszkodził karoserię. Dzień później z tego okna na ulicę poleciała butelka - wyliczają skrupulatnie lokatorzy. - Dwudziestego trzeciego ktoś wyrzucił przez okno różne ciuchy. Marek chodził potem po ulicy i wszystko zbierał, a ludzie się śmiali. Ale to, co wydarzyło się w sobotę, dwunastego września, woła o pomstę do nieba. Kilka minut przed dwudziestą z okna na drugim piętrze wyleciał mały kotek i całe (...)
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
7 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
kaziak 188.33.88.69 24.09.2015

a tam obok jest chyba "prewentorium" , to tam gostka nie można zakwaterować ???

user
mk 91.193.208.124 24.09.2015

Nikt nie zna  przyczyn takiego postępowania , ale coś takiego kwalifikuje się  jako  czyn przestępczy . A gdyby to tak wyrzucono przez okno  tego lokatora  . To może zrozumiałby ,że to  jest  chamstwo , wręcz bydło .

user
pogromca meneli 31.183.217.245 24.09.2015

Czy w naszym pięknym Przemyślu to mieszka tylko sam pijak ,margines społeczny i inny element ?A szkoda że niedaleko jest policja i nic nie można z tym zrobić . Najlepiej niech tacy biorą zasiłki z MOPSu i jakieś renty pijackie i są nie do ruszenia . A wytępić ten element i będzie czysto , spokojnie i nie będziemy robić na bez użytków.

user
dopadnę Marka i spuszcze łomot 31.183.217.245 24.09.2015
Ja musze wynajmować mieszkanie a taki pijus mało tego że demoluje mieszkanie to jeszcze miasto jemu dopłaca . Jeśli nie nadaje się do życia w społeczeństwie to sorry Batory , paszoł won !
user
Lokator 5.172.237.229 25.09.2015

Mieszkańcy tej kamienicy już prawie 2 miesiące czekają na odpowiedz od p.Prezydenta Przemyśla i nic ,w sprawie eksmisji tego menela.Nie ma dnia żeby ten menel nie był pijany wraz ze swoimi kompanami,przebywają tam również kobiety w różnym wieku i to co tam wyprawiają oprócz picia to niech każdy się domyśli.W mieszkaniu nie ma już światła albo wyłączyli,albo nie stać go na żarówkę.W jego domu brakuje blatów kuchennych które zapewne zostały sprzedane na złom.Załatwiają się do wiadra a po jakimś czasie wynoszą te odchody do ubikacji która znajduje się na balkonie,a smród jest do zniesienia.

a co to będzie w zimie,on nie ma na czym i czym palić.Rozmowy mieszkańców z tym menelem nie przynoszą skutku,jeśli on jest ciągle pijany.Ma 2 sprawy na policji w sprawie uszkodzenia samochodu na kwotę 700 zł.i o zakłócanie ciszy nocnej,ale nie wiadomo czy otrzyma jakąś karę jeśli nikt nie przyznaje się od nich od winy.Przebywają tam oprócz niego 3 osoby,opisane w artykule małżeństwo pijaków i jeszcze jeden pijak i złodziej który ma na tej samej ulicy wujka i babkę.Te wszystkie mendy spod stacji PKP i PKS przebywają bardzo często u niego.W tej kamienicy większość to starsi ludzie  ,w trzech lokalach nikt nie mieszka,są to własnościowe mieszkania i dlatego tylko ja wraz jeszcze z małą pomocą jednego sąsiada w imieniu reszty mieszkańców staramy się coś zrobić.Widzę że prezydent daje mieszkania takim menelom a porządni ludzie czekają na lokal latami,gdzie on ma oczy i inni urzędnicy.Tym lokatorem zajmuje się policja i straż miejska ale jeśli po 47 interwencjach związanych z jego osobą nikt nic nie robi żeby go gdzieś umieścić ,to coś jest nie tak w tych urzędach.Dlaczego MOPS opłaca i na pewno coś jeszcze od nich dostaje, bo  za co pije,za nasze podatki.

user
AGATA 83.31.197.12 25.09.2015

RECE OPADAJA JAK SIE TO CZYTA A CO DOPIERO JAK SIE TAM  MIESZKA Z TYMI MENELAMI!!!!!!!!!! TYLKO WSPOLCZUC TYM LOKATOROM CO TO WSZYSTKO TAM PRZECHODZA. DZIWIE SIE BARDZO ZE TAKIE INSTYTUCJE JAK POLICJA, STRAZ MIEJSKA,MOPS I PAN PREZYDENT WALCZA Z TYM BEZKUTECZNIE A MENEL JEST GORA

user
lokator 5.172.234.19 13.10.2015

Nie żyje biedny kotek wyrzucony z tego oka przez pijaka,mendę i debila.

nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium