Życie Podkarpackie nr 42/2016 Życie Podkarpackie nr 42/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 295/2016, Piątek 21 października 2016 r., Urszuli i Hilarego
Opublikowano
Przemyśl
Wyłudził kredyt w wysokości 20 tys. złotych
Przemyska policja zatrzymała 37-letniego mężczyznę, który wyłudził od jednego z banków pożyczkę w kwocie 20 tys. złotych. Jak się okazało mężczyzna posługiwał się sfałszowanymi dokumentami.

W połowie września do  przemyskiej placówki jednego z banków zgłosił się mężczyzna, który chciał uzyskać kredyt gotówkowy. Po wstępnej weryfikacji niezbędnych dokumentów, m.in. zaświadczenia o zatrudnieniu oraz wysokości miesięcznych dochodów, doradca zaoferował pożyczkę w wysokości 20 tys. złotych. 

Jak się okazało, dokumenty którymi posługiwał się mężczyzna mogły zostać sfałszowane – policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą potwierdzili tę informację. Mężczyzna nigdy nie był zatrudniony we wskazanym przedsiębiorstwie oraz nie uzyskiwał dochodu z tego tytułu.  Trwa postępowanie mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności zajścia oraz  stwierdzenie, czy sprawca nie wyłudził juz wcześniej kredytów w innych bankach.

Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

7 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
p-k 84.10.97.210 23.09.2015

Złodziej chciał wydymać złodzieja i co w tym złego?A propo nie trafione czy jak to zwą pożyczki są za frico?Mylicie się!

user
24hourloanservice2011 197.210.225.44 16.12.2015

Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: 24hourloanservice2011@gmail.com

user
Joyce 188.72.108.160 16.02.2016

Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej? It Takes

kredyt do spłacenia rachunki? Obecnie oferujemy

kredyty edukacyjne, kredyty biznesowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty rolnicze,

kredyty osobiste, kredyty samochodowe, itp, jeśli trzeba

wyrażają swoje zainteresowanie na kredyt, tak, że możemy

wysłać więcej informacji do ciebie.

Kontakt mailowy joycerolandloancompany@gmail.com

user
Larry Fox 193.218.154.83 08.08.2016

Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: larryfox2016@hotmail.com

user
Thiago Bruno Credit Firm 188.116.6.92 20.08.2016

Witam,


Jesteś zmęczony szukam pożyczki i kredyty hipoteczne,czy zostały odrzucone stale swoich banków i innych instytucji finansowych,oferujemy dowolną formę pożyczki dla osób fizycznych i prawnych przy niskim oprocentowaniu 3%.Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu kredytu,nie wahaj się skontaktować się z nami już dziś,obiecujemy zaoferować najlepsze usługi kiedykolwiek.Po prostu daj nam szansę, bo proces będzie się przekonać. Jakie są twoje potrzeby finansowe?


Potrzebujesz kredytu biznesu?

Czy potrzebujesz pożyczki osobiste?

Chcesz kupić samochód?

Chcesz перекредитоваться?

Potrzebny jest kredyt hipoteczny?


Potrzebny jest ogromny kapitał, aby rozpocząć swój biznes lub rozszerzenie? Straciłeś już nadzieję, że i wam się wydaje, nie ma wyjścia, i swoje obciążenia finansowe nadal występuje?


Proszę, nie wahaj się z nami skontaktować w celu ewentualnej współpracy, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (creditoffer2468@gmail.com) lub telefonicznie pod numerem +447031941969

user
Alex 188.116.6.82 31.08.2016

Hey.

I'm a private finance. I make loans between particular and people in financial difficulty may be able to repay the amount borrowed. My loan terms are simple and well defined. € 10,000 to € 500 million at an interest rate of 2% a very simple conditions. I'm a big businessman, who offer loans to people in need. I offer a point short, medium and long term. We do not know its purpose and our shipments are insured by a bank for the transaction security. For all your requests proposals for the organization of payments and help. And we do not necessitation many documents, but then confirmation certified by a notary or advocate.Just honest and reliable debt. Contact me today and let me know the amount you want to borrow. We are ready to meet our candidates within 6 hours of receiving your application formulated. If you are interested, please contact us via e-mail:


E-mail: alexburnt07@gmail.com

user
Johnson Mark 207.244.83.194 13.10.2016

Witam,

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki wyczyścić swoje długi lub potrzebujesz kredytu obrotowego, aby poprawić swój biznes? czy został on odrzucony przez banki i inne agencje finansowych? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? szukaj w tym bardziej jesteśmy tutaj, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy fundusze pożyczkowe się osoby potrzebujące pomocy finansowej, que mieć zły Orin kredytowej potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w podróży służbowej w wysokości 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że Świadczymy niezawodne i beneficjenta pomocy i będzie skłonny zaoferować pożyczkę. Więc skontaktować się z nami poprzez e-mail: loaninsurance@outlook.com

nr 42/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Najlepsze są telefony...
  • Apple iPhone
  • Samsung
  • Sony
  • Microsoft
  • HTC
  • Huawei
  • LG
  • Lenovo
  • Blackberry