Życie Podkarpackie nr 48/2016 Życie Podkarpackie nr 48/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 339/2016, Niedziela 4 grudnia 2016 r., Barbary i Piotra
Opublikowano
Przemyśl
Przychodnia kolejowa w Przemyślu do likwidacji?
– Tutaj nie chodzi o pacjentów czy personel. Tutaj w grę wchodzi tylko i wyłącznie polityka. Połączenie to zwolnienia. Ilu osób? Sporo – grzmią pracownicy przychodni kolejowej przy ulicy Sportowej w Przemyślu.
fot. zbiory własne

W przemyskiej służbie zdrowia wrze od kilku miesięcy. Wszystko przez pomysł połączenia Szpitala Miejskiego w Przemyślu, nadzorowanego przez samorząd lokalny z Wojewódzkim Szpitalem im. św. ojca Pio w Przemyślu, nad którym pieczę sprawuje Urząd Marszałkowski w Rzeszowie. Mimo że władze miasta od dłuższego czasu zapewniają (m.in. w piśmie do posła Marka Rząsy z Platformy Obywatelskiej z 27 sierpnia br.), iż na bieżąco prowadzą konsultacje zarówno z personelem szpitala miejskiego, jak i pacjentami, ci pierwsi byli i są oburzeni sposobem „załatwiania” sprawy. Skarżą się, że do tej pory nie mają pojęcia jak to poważne przedsięwzięcie będzie wyglądać i jaki los czeka pracowników tej placówki (...)

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
13 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
basia 185.25.123.251 22.09.2015

PRZEMYŚL DO LIKWIDACJI  nadchodzi 100-lat chudych .

user
Piter 31.183.225.247 22.09.2015

Jaki los pracowników czeka? No coż.... będą mieli więcej czasu na prowadzenie prywatnych gabinetów, a tym samym więcej kasy będą zarabiać. Więc.... zaje.....cie będą mieć.

user
ut5y5 95.48.74.122 23.09.2015

do Pieter -a gdzie pójdzie średni personel nie zastanawiałeś się?

user
Majka 95.160.97.158 23.09.2015

W przychodni pracuje ponad 100 osób, a Ci którzy mają - jak twierdzi Piter - prywatne gabinety to tylko garstka. Może czas się otrząsnąć, a Przemyśl powinien grubo zastanowić się, czy nadal ma być batalionem jednej partii (wiadomo, że całe Podkarpacie z niewiadomych powodów kocha ...). Starsi ludzie, którzy chodzą do tej przychodni powinni się zastanowić czy partia, którą uwielbiają nie jest przypadkiem tą, która utrudni im dotarcie do służby zdrowia. Ludzie, tam są przyjmowani tysiące pacjentów rocznie. A pani "dyrektor" może zajmie się dobrem ludzi, a nie rozwojem swojej "kariery" politycznej w partii

user
zdegustowana 95.160.97.158 23.09.2015

Brawo dla Pana Posła Rząsy i Pana Redaktora, którzy jako jedyni zainteresowali się sprawą. Reszta chyba boi się poruszyć tematu za względu na konsekwencje polityczne partii rządzącej w Przemyślu

user
GOSC 31.183.209.75 23.09.2015

I TAK bedzie  jak ten  PORYPANY PIS WYGRA  TO WIDAC TERAZ APUZNIEJ BEDZIE TYLKO GORZEJ ZASTANOWCIE SIE CI LUDZIE PISU  glosujci na tych co wam  BEAta OBIECUJErazem z tym z TORUNIA R......      a by bylo bardzo fajnie aby tak im w DUPE dali ci z PISU jedna banda ZLdzieji...........................

user
a 94.40.44.230 16:31:48 23-09-2015

zagłosuję na pis bo tej bandzie z po nie dam już więcej szans

user
ja 95.160.97.158 23.09.2015

A Pani dyrektor OLK, z którego miejsca listy PIS startuje w wyborach? Jej wszystko jedno czy zlikwiduje czy nie - ona i tak finansowo nie ucierpi

user
gosc 31.183.209.75 23.09.2015

I TAK BEDZIE PO WYBORACH PIS BEDZIE WOJOWAC JAK TERAZ ONI nie beda z nikim Z ROSJA NIEMCAMI USA to beda wrogowie dla KACZYNSKIEGO TO BEDZIE WIELKIE LAJNO.
TAK BEDZIE Z TA BEATA ...............................

user
xxx 94.1.75.25 23.09.2015

Przychodnia Kolejowa pewnie bedzie miejscem dla nowo przybylych brudasow,

user
Obserwator 91.246.69.66 25.09.2015

Takie łączenia już były, kiedy to połączono Wojewódzką Kolumnę Transportu Sanitarnego i Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Miało to uratować długi Szpitala na Monte. Niestety Szpital coraz bardziej zadłużony, teren i pomieszczenia po Kolumnie w opłakanym stanie. Znowu ktoś pomyślał że na chwilę połączy coś, aby wykazać się pomysłowością.

Niestety jak długo osoby odpowiedzialne za stan finansowy zarządzanej jednostki (doprowadzenie do stanu opłakanego) nie będą pociągane do odpowiedzialności, tak długo będziemy oglądać takie właśnie poczynania. Szkoda tylko tych, którzy muszą na to patrzeć, nie mając wpływu na to co się dzieje.

user
Piter 31.183.225.247 25.09.2015

A właśnie co to kurvva ma być? Co robi babol z partii Pisu na stołku dyrektora przychodni? Przecież to jest.... jakieś pojebane.... pojebany kraj.

user
przemyslanka 78.131.239.62 08.02.2016

Podobno budek kolejówki został sprzedany a przychodnia ma być przeniesiona do pomalutku likwidowanego Szpitala Wojskowego

Czy ktoś słyszał o tym coś więcej?

nr 48/2016
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Prezenty z okazji mikołajek lub pod choinkę...
  • Kupuję on-line
  • Wynajduję w małych sklepikach lub centrach handlowych
  • Stawiam na bony podarunkowe
  • Sam tworzę