Życie Podkarpackie nr 49/2016 Życie Podkarpackie nr 49/2016

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 342/2016, Środa 7 grudnia 2016 r., Marcina i Ambrożego
Opublikowano
Przemyśl, Przemyśl
Tragedia na obwodnicy. Kierowca spłonął w aucie (VIDEO)
Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku na obwodnicy Przemyśla.
fot. ze zbiorów własnych
Fiat uderzył w sygnalizator i stanął w płomieniach.
Do zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 bm. Około godziny 22.30 kierujący fiatem uno, jadąc obwodnicą Przemyśla w stronę ulicy Lwowskiej, stracił panowanie nad pojazdem. Samochód z impetem uderzył w słup sygnalizacji świetlnej na wysepce rozdzielającej pasy jezdni i stanął w płomieniach. Strażacy, którzy błyskawicznie przybyli na miejsce wypadku, ugasili pożar, ale nie mogli już pomóc kierowcy.

– Ustalamy tożsamość osoby siedzącej za kierownicą – informuje komisarz Mirosław Dyjak z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
15 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Michał 31.182.82.186 27.01.2015

W tym miejscu jest monitoring - ustalenie jak doszło do tej tragedii będzie bardzo proste.

user
gogo 31.182.91.169 27.01.2015

zazwyczaj te monitoringi gdy potrzebne to "służą do czegoś innego"  

dziwna sytuacja, w miarę ciepło było :/  mimo wszystko żal człowieka... Oby to nikt z moich znajomych :/

[i]

user
riceboy 31.182.86.193 27.01.2015

Było mokro i musiał szybko jechać. cały pas zablokowany, ale policja i SM sprawnie kierowali ruchem.

user
Ozzman 94.40.75.10 27.01.2015

Youtube.com -  Głoba na temat wegetariaństwa.

user
monika 178.43.100.158 27.01.2015

Kondolencje dla rodziny wielka strata byl wspanialym czlowiekiem spoczywaj w pokoju

user
EDYTA 31.128.8.247 27.01.2015

to miejsce jest pechowe .9 lat temu koło baru as zginęli moi rodzice.13.01.2006

user
Przemyślanin 83.6.145.77 28.01.2015

Ten monitoring to raczej zwykłe czujniki dla sterowania sygnalizacji świetlnej

user
B 96.23.234.45 28.01.2015

Szkoda, to byl naprawde wspanialy czlowiek i kolega !  Az serce boli z zalu ze juz go nie ma .

user
N. 193.242.143.221 28.01.2015

Wspaniały człowiek, przyjaciel który nigdy nie odmówił pomocy, wszystkim będzie go cholernie brakowało...

user
w 81.161.204.15 28.01.2015

Żal ogromny , był super kolegą zawsze uśmiechnięty chętny do bezinteresownej pomocy będzie w pamięci wielu osób. 

user
roberto 178.37.25.113 29.01.2015

Szczere wyrazy wspolczucia dla rodziny zmarlego kierowcy.Obwodnica Przemysla jest miejscem niebezpiecznym,juz 2 osoby zginely od 2012r.Mieszkam niedaleko obwodnicy,i czasami jestem swiadkiem jakie predkosci rozwijaja tam kierowcy.Az wlos staje na glowie.Wiecej patroli policji by sie tam przydalo...

user
mimi 178.43.93.54 31.01.2015

Wspaniały człowiek , zawsze uśmiechnięty i szalony :( szkoda,że tak szybko odszedł :(

user
Piotrek 31.182.84.50 31.01.2015

To dziwne tak idealnie trafić w słup. Zmęczenie, zawał, samobójstwo.....???

user
sandzia 31.61.136.89 01.02.2015

Dlaczego ten człowiek mudiałumrzec to był bardzo dobry człowiek bardzo go lubiałam dlaczego pan konowalik musiał akurat teraz umrzec to jest straszne bardzo za nimtesknie on mial zawal serca i to wszystko dlatego onjechal i zemdlal i wjechal w slup

user