Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 176/2018, Poniedziałek 25 czerwca 2018 r., Łucji i Wilhelma
Opublikowano
Region, Tarnobrzeg
Ważne dla podróżujących przez Tarnobrzeg
Od dzisiaj (10 września) do 31 października potrwają utrudnienia na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego, Kopernika i Wyspiańskiego w Tarnobrzegu.
W tym czasie zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Jest to związane z pracami prowadzonymi przez firmę Skanska. – Na czas prowadzenia robót ruch na przedmiotowym skrzyżowaniu będzie możliwy tylko ulicą Sikorskiego, która zostanie zawężona do jednego pasa. Ruch będzie się odbywał wahadłowo i będzie sterowany za pomocą tymczasowej sygnalizacji świetlnej – informuje Agnieszka Kotela, specjalista ds. komunikacji zewnętrznej Skanska.
Wyjazdy i wjazdy w ulice Wyspiańskiego i Kopernika zostaną zablokowane, natomiast sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Św. Barbary zostanie ustawiona w tryb pulsacyjny.
Ruch pieszych będzie utrudniony i przejście przez ul. Sikorskiego będzie możliwe na najbliżej położonych, znajdujących się poza obrębem skrzyżowania, przejściach dla pieszych (zlokalizowanych w obrębie sklepu Lidl oraz ul. Św. Barbary).
Na czas prowadzenia prac pozostałe przejścia zostaną zlikwidowane.
– Przepraszamy za utrudnienia. Dołożymy wszelkich starań, aby niedogodności związane z tymi pracami były jak najmniej odczuwalne dla kierowców i pieszych. Liczymy na wyrozumiałość i prosimy zarówno kierowców, jak i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i dostosowanie swojego zachowania do obowiązujących ograniczeń w ruchu – mówi A. Kotela.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium