Życie Podkarpackie nr 42/2017 Życie Podkarpackie nr 42/2017

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 294/2017, Sobota 21 października 2017 r., Urszuli i Hilarego
Opublikowano
Przemyśl
Dwie inwestycje z Przemyśla nominowane w ogólnopolskim konkursie
Przebudowa jazu piętrzącego na Sanie i obwodnica Przemyśla na liście 20 przedsięwzięć nominowanych w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2015. Możesz na nie zagłosować!
fot. Krzysztof Kaplon
Obwodnica Przemyśla to jedna z 20 realizacji nominowanych w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2015.

Na inwestycje komunalne, które w ostatnim roku przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionu i poprawy życia mieszkańców Polski Wschodniej, głosować można w internecie, na stronie portalsamorzadowy.pl. W myśl założeń organizatorów plebiscytu – Grupy PTWP S.A., inicjatora i organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, największej konferencji biznesowej w Europie Centralnej – Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2015 mają stanowić swego rodzaju bazę najlepszych praktyk inwestycyjnych w samorządach pięciu województw: podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. – Chodzi o to, by wyróżnić tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom – mówi Rafał Kerger, redaktor naczelny serwisu. – Zachęcamy do głosowania przez Internet – dodaje.

Wśród realizacji nominowane w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2015, są dwie z Przemyśla: przebudowa jazu piętrzącego na Sanie i obwodnica Przemyśla. Można na nie oddać głos do 14 września br.

Tam znajdują się też opisy i zdjęcia wszystkich 20 inwestycji startujących w finałowym etapie konkursu. Spośród nich wytypowanych zostanie 10 laureatów. Wyróżnienia zostaną wręczone zwycięzcom podczas II Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku (24 – 25 września).

 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
Sonda
Jak często wyjeżdżasz na zagraniczne urlopy?
  • Przynajmniej raz do roku
  • Częściej niż raz do roku
  • Raz na kilka lat
  • Urlop zawsze spędzam gdzieś w Polsce
  • Nigdy nie wyjeżdżam podczas urlopu
nr 42/2017
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium