Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 112/2018, Niedziela 22 kwietnia 2018 r., Leona i Łukasza
Opublikowano
Przemyśl
Dwie inwestycje z Przemyśla nominowane w ogólnopolskim konkursie
Przebudowa jazu piętrzącego na Sanie i obwodnica Przemyśla na liście 20 przedsięwzięć nominowanych w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2015. Możesz na nie zagłosować!
fot. Krzysztof Kaplon
Obwodnica Przemyśla to jedna z 20 realizacji nominowanych w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2015.

Na inwestycje komunalne, które w ostatnim roku przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionu i poprawy życia mieszkańców Polski Wschodniej, głosować można w internecie, na stronie portalsamorzadowy.pl. W myśl założeń organizatorów plebiscytu – Grupy PTWP S.A., inicjatora i organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, największej konferencji biznesowej w Europie Centralnej – Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2015 mają stanowić swego rodzaju bazę najlepszych praktyk inwestycyjnych w samorządach pięciu województw: podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. – Chodzi o to, by wyróżnić tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom – mówi Rafał Kerger, redaktor naczelny serwisu. – Zachęcamy do głosowania przez Internet – dodaje.

Wśród realizacji nominowane w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2015, są dwie z Przemyśla: przebudowa jazu piętrzącego na Sanie i obwodnica Przemyśla. Można na nie oddać głos do 14 września br.

Tam znajdują się też opisy i zdjęcia wszystkich 20 inwestycji startujących w finałowym etapie konkursu. Spośród nich wytypowanych zostanie 10 laureatów. Wyróżnienia zostaną wręczone zwycięzcom podczas II Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku (24 – 25 września).

 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Czy popierasz obniżenie wynagrodzeń posłom, wójtom, prezydentom miast, burmistrzom, starostom oraz ich zastępcom o 20%?
  • Tak – wszystkim wymienionym
  • Tylko posłom
  • Tylko samorządowcom
  • Nie, wynagrodzenia są proporcjonalne do wkładu pracy
  • Nie mam zdania