Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 170/2018, Wtorek 19 czerwca 2018 r., Gerwazego i Protazego
Opublikowano
Lubaczów
Miał prawie 4 promile. Mało brakowało, a staranowałby radiowóz
Lubaczowska policja zatrzymała 21-letniego kierowcę dostawczego mercedesa. Był tak pijany, że omal nie wjechał w radiowóz.
fot. KPP Lubaczów
21-letni Ukrainiec wykazał się wyjątkową niefrasobliwością, wsiadając za kółko po spożyciu alkoholu i bez jakichkolwiek dokumentów.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie patrolowali wczoraj w nocy ulice miasta. W pewnym momencie natknęli się na dostawczego busa, który jechał całą szerokością jezdni. Jego kompletnie pijany kierowca, który – jak się okazało w trakcie późniejszego badania alkomatem – miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie i nie posiadał przy sobie ani dokumentów pojazdu, ani prawa jazdy. 21-letni obywatel Ukrainy, mimo wyraźnego sygnału do zatrzymania się, nie zrobił tego od razu. Zareagował na policyjne wezwanie dopiero po przejechaniu kilkudziesięciu metrów. Jego chwiejny krok wyraźnie wskazywał na to, że nie jest trzeźwy. Jak poinformowała lubaczowska policja, mężczyzna będzie składał zeznania w sprawie zdarzenia, a prowadzone przez niego auto trafiło na policyjny parking.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium