Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Przemyśl
Zawieźliśmy karmę dla bezdomnych psów
Prowadzący firmę zajmującą się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją Kamil Stachura z Przemyśla zebrał ponad pół tony karmy dla psów! W akcję włączyła się i nasza redakcja. 2 września br. wspólnie z panem Kamilem pojechaliśmy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.
fot. Marcin Łabuda
Wspólnie z panem Kamilem Stachurą (z lewej) dostarczyliśmy do schroniska w Orzechowcach ponad pół tony karmy.

W zamian za 10 kg karmy dla zwierząt Kamil Stachura oferował darmowe ozonowanie, czyli usuwanie brzydkich zapachów m.in. z samochodu czy mieszkania. Zaplanował sobie, że do końca sierpnia br. zbierze pół tony jedzenia dla zwierząt z Orzechowiec, przede wszystkim psów. Już po trzech dniach trwania akcji zebrał 120 kg. W przedsięwzięcie włączyła się nasza redakcja. Dla Czytelników mieliśmy przygotowanych 20 kuponów na darmowe ozonowanie. Co prawda nie wszystkie zostały wykorzystane, ale i swoją porcję karmy udało się nam zebrać.
2 września br. wspólnie z panem Kamilem pojechaliśmy do schroniska w Orzechowcach. W dwóch samochodach mieliśmy łącznie 520 kg karmy. – Dziękuję w imieniu swoich podopiecznych za ten podarunek. Każdy kilogram karmy się przyda. To kolejny wspaniały gest, który każe wierzyć, że na tym świecie jest jeszcze wielu dobrych, bezinteresownych ludzi – powiedział kierownik orzechowieckiego schroniska Przemysław Grządziel.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium