Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Przemyśl
Nie otrzymali statusu uchodźcy, wzięli zakładników [GALERIA]
Terroryści, którzy wzięli zakładników w obiekcie Gaz-System w Hermanowicach, okazali się grupą ludzi, którym nie udzielono statutu uchodźcy. Na szczęście to tylko ćwiczenia.
Według scenariusza grupa osób niewiadomego pochodzenia  zaatakowała osoby pracujące w obiekcie Gaz-System. Jednemu z pracowników udało się jednak włączyć alarm. Patrol ochrony zostaje zaatakowany (...)
artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
4 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Manhunt;) 217.51.14.12 04.09.2015

10 Tysięcy ludzi przejdzie przez granicę i nikt i nic nie jest w stanie ich zatrzymać. 50 Tysięcy i więcej tym bardziej. No bo kto?  Jak? Czym? Nie ma takiej siły. Co będziecie strzelać? Do dzieci? Kobiet?Rodzin? Nieuzbrojonych ludzi? To nie wojna. Na jak długo wam starczy amunicji? 30 szt. w magazynku to tylko brrrrryt i nie ma. Niecałe 3 sekundy. Powyciągacie zardzewiałe czołgi? Może armaty z czasów Gomółki? Węgrzy wybudowali płot z Serbią i co? Powoli ale ludzie idą dalej. Zatrzymali pociągi. To powysiadali i nawalają z buta autostradą. Przejdą i sobie przez ten biedny dziki kraj pójdą dalej bo nikt tu nie będzie chciał żadnego statutu uchodźcy. Bądźcie poważni. Bo nie ma takiej siły żeby zatrzymała masę zdesperowanych ludzi którym szczerze to chyba już na niczym nie zależy. Helikopter, kilka quadów, motorów i starych Land Roverów to sobie mogą. Tyle samo co kilkunastu strażników granicznych na zmianie którzy nie potrafili złapać z  tymi swoimi termowizorami jednego gościa po 50tce który miał nad nimi raptem 2 godziny . przewagi:)))

user
emer 60 89.25.191.60 04.09.2015

 To pani Merkel inicjuje 3 wojnę, chyba najgorszą bo religijną- to ona ich zaprosiła ze względu na niski przyrost naturalny/ wywiad Schroedera z początku 2015-"Niemcy muszą się pogodzić z islamizacją kraju'/. Niech teraz Niemcy będą odpowiedzialni i ponoszą tego konsekwencje. Nie wszyscy są to biedni uchodźcy, jeżeli stać ich na poniesienie kosztów 800-1100 euro/osobę za podróż. Czy szarego Polaka na to stać?. Czy przeciętny Polak ma taką kwotę w portfelu, bo banki w warunkach wojennych są zamknięte. Kto to finansuje?. Dlaczego ponad 50% to samotni, dobrze odżywieni męzczyźni.  Dużo Polaków żyje na granicy ubóstwa a będzie jeszcze gorzej /emerytury kapitałowe/ i mamy ich jeszcze utrzymywać, bo oni nigdy nie będą pracować. Zróbmy to co Dania - już zmniejszyła socjal dla nich o połowę. Zobaczyć warto zachowania tych imeigrantów w Niemczech na filmach w necie - straszne! zwiń

user
Raf 31.183.211.196 05.09.2015

Manhunt - a ty dalej trolujesz każdy artykuł tym samym tekstem ??

user
asdf 94.40.76.5 06.09.2015

Taa i ci uchodźcy zatrzymają się w biednym i ultra katolickim Podkarpaciu w którym muzułmanów można policzyć na palcach jednej ręki.  Juz prędzej spodziewać się należy gierojow z Prawego Sektora  wyzwalających "Zakerzonie" spod okupacji "Lachiw"

nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium