Życie Podkarpackie nr 7/2018 Życie Podkarpackie nr 7/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 49/2018, Niedziela 18 lutego 2018 r., Symeona i Konstancji
Opublikowano
Jarosław, Przemyśl, Szówsko
3 wypadki 6 rannych. NOWE: Relacja świadka wypadku w Ostrowie
Do zdarzeń drogowych doszło 22 i 23 stycznia.
fot. KPP Jarosław
Szówsko. Miejsce zdarzenia.

Do pierwszego wypadku drogowego doszło 22 bm. w Szówsku. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że kierujący fordem fokusem 22-letni mieszkaniec gminy Wiązownica podczas włączania się do ruchu z posesji potrącił pieszego przechodzącego przez jezdnię,  65-letniego mieszkańca Jarosławia. Mężczyzna trafił do szpitala,  gdzie pozostaje na leczeniu.  Obaj uczestnicy zdarzenie byli trzeźwi. Policjanci z posterunku w Wiązownicy ustalają okoliczności wypadku.

Do drugiego wypadku drogowego doszło 22 stycznia, ok. godz. 20, na ulicy Bohaterów Getta w Przemyślu. Znajdujący się na pasach 68-letni mężczyzna został potrącony przez osobowe daewoo, którym kierował 43-letni mieszkaniec Przemyśla. Przemyscy policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że kierowca, gdy zauważył pieszego na przejściu, próbował hamować,  jednak manewr wykonał zbyt późno. Pieszy doznał licznych obrażeń i trafił do jednego z przemyskich szpitali. 

Wypadek w Ostrowie miał miejsce w piątek, ok. godz. 21, na bocznej drodze. Zderzyły się fiat z volkswagenem. 3 osoby z fiata i kierowca drugiego pojazdu trafili do szpitala z obrażeniami.
Dziś rano skontaktował się z nami świadek zdarzenia, opowiadając: – Kierujący fiatem cupe podczas próby hamowania przed innymi pojazdami znajdującymi się po jego stronie jezdni wpadł w poślizg, przekroczył oś jezdni i zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku VW golfem. Do zdarzenia doszło na śliskiej nawierzchni. Pogotowie odwiozło do szpitala 4 osoby, osiemnastoletniego kierowcę fiata, jego dwóch pasażerów oraz trzydziestodziewięcioletniego kierowcę VW golfa. Kierowcy byli trzeźwi.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
konfideent 31.61.136.192 01.02.2015

Solka hahahaha cwaniaczek

nr 7/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium
Sonda
Czy strażnicy miejscy powinni mieć kamery?
  • Tak, dokumentują, czy interwencja przebiegała zgodnie z zasadami
  • Nie, dlaczego strażnicy mieliby nas nagrywać?
  • Nie mam zdania