Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 173/2018, Piątek 22 czerwca 2018 r., Pauliny i Flawiusza
Opublikowano
Region
Policja informuje SMS-em o utrudnieniach drogowych
Krótkie wiadomości SMS o zablokowanych drogach, utrudnieniach i objazdach na głównych trasach województwa podkarpaccy policjanci wysyłają do wszystkich zarejestrowanych w Policyjnym Systemie Powiadamiania Alarmowego. Obecnie z systemu korzysta 940 osób.

Do korzystania z systemu niezbędna jest rejestracja na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Formularz jest dostępny na stronie http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/system-powiadamiania-alarmowego/. Do zarejestrowanych są wysyłane krótkie informacje o występujących utrudnieniach drogowych, czasie ich trwania oraz objazdach.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Kinga90 150.254.105.142 28.03.2015

Super! Wg mnie to są naprawdę fajne rozwiązania. Mam nadzieję, że stanie się to bardziej popularnym trendem.  Sms zawsze jest dobrym środkiem komunikacji - szybki, w każdej chwili można go odczytać.  Badaniu wykorzystania smsów w instytucjach publicznych poświęcono też dział raportu dotyczącego komunikacji sms w Polsce ogółem: http://serwersms.pl/badanie2013/ Myślę, że warto się zapoznać. Smsy od instytucji są oceniane jako bardzo przydatne, i ja osobiście też tak uważam :)

nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium